Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 15 kwietnia 2024

„Zimny prysznic, wrócimy silniejsi”! Pierwszy mecz Grybovii w rundzie wiosennej!

Za nami pierwszy mecz rundy wiosennej klasy A. W sobotnim spotkaniu drużyna z Grybowa zmierzyła się na własnym boisku z Barciczanką II Barcice. Grybovia Grybów musiała oddać wyższość drużyny z Barcic, przegrywając spotkanie 2:3.

Podopieczni trenera Szymona Grucy w meczu inauguracyjnym zmierzyli się z Barciczanką II Barcice. Był to pierwszy mecz rundy wiosennej 2023/2024, który  odbył się w minioną sobotę tj. 23 marca br.  Nasza lokalna drużyna przystąpiła do spotkania jako lider rundy jesiennej. Niestety start nie był po ich myśli. Oprócz wspomnianej porażki nie odbyło się bez kontuzji.

-Start nie po naszej myśli, ale jak się potykać to lepiej na początku, aby mieć czas poprawić błędy. To był zimny prysznic dla nas- mówili zawodnicy po sobotnim spotkaniu.

-Uważam, że nie byliśmy drużyną gorszą, ale po naszych prostych błędach straciliśmy bramki.  Najbardziej martwiąca jest moja kontuzja. Wstępna diagnoza to 6 tygodni przerwy, ale będę robił wszystko, aby wrócić jak najszybciej.  Po moim zejściu na boisku zapanował chaos i nie umieliśmy zareagować na dobrze grająca w defensywie Barciczankę- podsumował trener Szymon Gruca.

-Dziękujemy wszystkim kibicom oraz sympatykom za tak ogromną frekwencję na meczu. Było to dla nas ogromne wsparcie. Dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc !

„Ale ładny mecz i wola walki była. Kibice dopisali”, „Głowy do góry i gramy dalej”. Takie optymistyczne komunikaty możemy znaleźć na stronie drużyny. To świadczy o ogromnym wsparciu, jakiego piłkarze doświadczają ze strony naszych wiernych kibiców, którzy są z Grybovią i wspierają niezależnie od sytuacji.

Grybovia Grybów- Barciczanka II Barcice 2:3

Skład Grybovii:
Jakub Oleksy (C) – od prawej Szymon Główczyk, Bartłomiej Olech, Jakub Durlak, Mikołaj Kiełbasa- od prawej Marcin Kiełbasa, Józef Kiełbasa, Przemysław Ogorzałek, Szymon Gruca, Szymon Mordarski- Jan Durlak. Grali również Patryk Gruca oraz Maciej Kiełbasa.

Już za tydzień tj. 30 marca w  Wielką Sobotę drużyna LKS Grybovia Grybów zmierzy się o godzinie 14:00 w meczu wyjazdowym z LKS Mszalnica. Już dziś serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Sukces drużyny z Grybowa! „MAMY LIDERA”!
– o podsumowaniu rundy jesiennej pisaliśmy tutaj.

Fot. Mateusz Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: