Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 26 maja 2024

Sukces drużyny z Grybowa! „MAMY LIDERA”!

W minioną sobotę (tj. 11 listopada br.) LKS Grybovia Grybów zmierzyła się z drużyną Dąbrovia Wielogłowy, zwyciężając w efektywnym stylu 6:1. To nie jedyny powód do świętowania grybowskich piłkarzy. Grybovia Grybów została liderem rundy jesiennej! Po zdobyciu 33 punktów, 11 zwycięstwach i 3 przegranych zostali wiodącą ekipą tabeli!

Po bardzo słabym w naszym wykonaniu spotkaniu w Jazowsku, podejmujemy drużynę Dąbrovii Wielogłowy jako gospodarz na stadionie w Zawadzie. Pragniemy od razu zaznaczyć, że obecna sytuacja miała miejsce ze względu na imprezy związane z 105 rocznicą odzyskania niepodległości na naszym stadionie. A wracając do samej rywalizacji, w mecz weszliśmy bardzo dobrze, mając od początku kontrolę nad tym spotkaniem. W każdym zawodników widać było chęć walki i serce włożone, aby GRYBOVIA była w końcu na swoim należnym miejscu. Czy mówiłem już ? MAMY LIDERA- mówi Jakub Durlak, zawodnik LKS Grybovia Grybów. 

W sobotnie spotkanie piłkarze LKS Grybovia Grybów wkroczyli z niesamowitą pewnością siebie, szybko obejmując prowadzenie 1:0. Chociaż przeciwnicy zdołali zdobyć bramkę, skracająć róznicę do 2:1, gracze z Grybowa nie dali za wygraną! W drugiej połowie meczu kontynuowali swoją dobrą grę ostatecznie wygrywając 6:1. Imponująca gra w obronie sprawiła, że to Grybovia Grybów zapisała kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

-Cała drużyna pokazała wielki charakter! Według mnie jedno z najlepszych spotkań, gdzie każdy włożył pełne serce do tego aby koniec rundy jesiennej był tylko jeden. LIDER!!!!! Szkoda jedynie, że nie mogliśmy pokazać tego kibicom na swoim boisku jak było to w planie, ale nie na wszystko mamy wpływ . Jeszcze raz szacunek i klasa za cała rundę i na wiosnę wracamy z pełną parą o utrzymanie Fotelu Lidera ! – mówił po spotkaniu Janusz Broda, zawodnik LKS Grybovia Grybów.


Wywiad z zawodnikiem LKS Grybovia Grybów Janem Durlakiem (Źródło: Grybovia Grybów)

Co sądzisz o sobotnim meczu?

Myślę, że to nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Cieszy dużo strzelonych bramek jak i tylko jedna bramka stracona. Zagraliśmy z bardzo dużym zaangażowaniem i pasją. Mecz przebiegał tak jak założyliśmy sobie przed meczem i udało się wycisnąć 100 % naszego potencjału. Tutaj chciałbym podziękować naszemu koledze z drużyny jak i przewodnikowi na boisku Szymonowi Grucy. Gdyby nie Ty i twoja determinacja nie było by to możliwe.

Powrót po kontuzji i od razu gol. Co możesz o tym powiedzieć

-Kontuzja to zawsze ciężkie doświadczenie tym bardziej, że doznałem jej zaraz przed rozpoczęciem sezonu. Na szczęście dzięki rehabilitacji i własnej pracy udało się powrócić i pomóc drużynie. Gol cieszy, aczkolwiek dla mnie najważniejsze jest dobro drużyny i pomoc w każdy możliwy sposób. Gola dedykuję mojemu koledze, który był kibicem Grybovii, Panu Jankowi Grucy, który odszedł kilka tygodni temu.

Plany na przyszłą rundę?

-Chciałbym dobrze przepracować okres zimowy, by w przyszłej rundzie jeszcze bardziej pomóc drużynie w uzyskaniu awansu. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim chłopakom z drużyny i sztabowi za wsparcie i świetną robotę, którą wykonali w tej rundzie. Mam nadzieję, że nasz sukces zwróci uwagę lokalnej społeczności i przedsiębiorców, by Ci wsparli nas w miarę możliwości, przecież gramy przede wszystkim dla Was kibiców. Dziękuję za wywiad !

Fot. ilustracyjna mecz Grybovia Grybów – Dąbrovia Wielogłowy, wrzesień 2022.

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: