Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 23 lutego 2024
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Najmłodsi członkowie Akademii Kolejarz walczyli dzielnie w Skawinie

Trzeci weekend grudnia (19 i 20 grudnia 2015.) był bardzo pracowity dla zawodników oraz trenerów Akademii Kolejarz ze Stróż. Oprócz wyjazdu do Kielc czy Rytra, mali piłkarze wzięli udział w turnieju NPA Skawina CUP Skrzaty.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które podzielone zostały na 3 grupy po 3 zespoły. Nasi młodzi zawodnicy ze Stróż zmierzyli się z takimi drużynami jak: Garbarnia Kraków, Piast Skawina, Wisła Brzeźnica i Gwiazda Ruda Śląska. Wielkie brawa należą się wszystkim małym piłkarzom, którzy wzięli udział w zawodach i osiągnęli naprawdę dobre wyniki. Ogromne podziękowania należą im się również za stworzenie miłej atmosfery oraz za sportową i zdrową walkę.

Na koniec rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnicy za uzyskane wyróżnienia indywidualne otrzymali pamiątkowe statuetki.

Ten wyjazd na turniej był nagrodą dla chłopaków za sumienne uczestnictwo w treningach. Cały turniej przysporzył im wiele radości i uśmiechu na twarzy. Mają oni zaledwie po 6 lat i są to ich pierwsze kroki stawiane w piłkarskim świecie. Podczas dwóch pierwszy rozegranych meczów widać było duże stremowanie i brak obycia na podobnych turniejach. Później było już dużo lepiej. Bardzo mnie cieszy, że pomimo młodego wieku zawodnicy słuchają podpowiedzi i starają się je wprowadzać w meczu. Wiadomo przytrafiło się mnóstwo błędów, ale staramy się grać coraz lepszą piłkę. Będziemy konsekwentni, a wierze, że efekty przyjdą szybciej niż myślimy” – skomentował trener Akademii Kolejarz, Mariusz Merklinger.

Kilka słów dodaje także Konrad Szurek: „Nasi zawodnicy swój pierwszy mecz zagrali o 8:39 z Grodziskiem Raciechowice. Spotkanie o tyle ciężkie, że nasze maluchy przestraszyły się rywala, który grał bardzo siłowo. Piłkarze z Grodziska wybijali piłkę do przodu w każdy możliwy sposób tworząc sobie groźne sytuacje pod naszą bramką. Pierwszy mecz i klątwa jaka czuwa nad naszą drużyną w tej fazie rozgrywek zakończył się wynikiem 0:3 dla Grodziska. W trzecim meczu nasi zawodnicy zdominowali kompletnie rywala z Brzeska, wygrywając 1:0. Można powiedzieć, że wynik 1:0 był najniższym wymiarem kary. Na cztery mecze rozegrane w turnieju, wygrywając trzy mecze mogliśmy stanąć jedynie na 7 miejscu w turnieju. Podsumowując cały turniej, można by wyciągnąć wnioski, czy warto jest grać atakiem pozycyjnym od własnej bramki.”

Skład Akademii Kolejarz:

1. Kacper Biel
2. Arkadiusz Cetnarowski
3. Dawid Gryzło
4. Dariusz Gryzik
5. Piotr Góra
6. Karol Niepsuj
7. Kacper Przetacznik
8. Krzysztof Stach
9. Piotr Wojtas

Skład Akademii Kolejarz:

trener: Mariusz Merklinger

  1. Durlak Dominik
  2. Durlak Tomek
  3. Siedlarz Patryk
  4. Gryboś Kamil
  5. Jędrusik Seweryn
  6. Oracz Filip
  7. Krok Bruno
  8. Ogorzałek Kacper
  9. Wysopal Maciek
  10. Szczygieł Kuba

fot. MTS Piast Skawina


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

AF Constructions

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: