Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
sobota 22 czerwca 2024

Piłkarskie emocje ogarnęły miasto Grybów

Mnóstwo sportowych emocji, uśmiechu i dobrej zabawy. Tak można podsumować kolejny turniej MOSIR GRYBÓW Cup, który został rozegrany w dniach 27-28 stycznia i 3-4 lutego na hali w Liceum Ogólnokształcącym w Grybowie. Dziesiątki drużyn, setki zawodników, ale przede wszystkim świetna zabawa i duch sportowej rywalizacji.

Przez ostatnie dwa weekendy na hali sportowej w Liceum Ogólnokształcącym już po raz kolejny odbywały się turnieje piłkarskie, pn. Grybów MOSiR Cup. W zawodach łącznie wzięło udział około 380 zawodników reprezentujących blisko 30 drużyn regionu małopolski. Wśród nich byli m.in. Akademia Piłkarska Goal, Kolejarz Stróże, ATP Binczarowa, MOSiR Grybów I, Elita Brzesko, MOSiR Grybów II, LKS Skalnik Kamionka Wielka, Goal Nowy Sącz, Sandecja, Polany Berest, Helena Nowy Sącz, Akademia Talent, Akademia Barcice, ULKS Korzenna, Dunajec Nowy Sącz, Poprad Rytro, Biegoniczanka, Elita Brzesko, Ogniwo Piwniczna.

Patronat nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda, a organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie na czele z kierownik Moniką Mikulską.

-Utworzenie w strukturach Ośrodka Akademii piłkarskiej, która na obecną chwilę liczy ok. 200 osób i skupia wokół siebie młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dyscyplinach sportowych takich jak piłka nożna czy piłka siatkowa był świetnym pomysłem. W przyszłości mamy plany i pomysły na kolejne sekcje sportowe, niemniej jednak cieszę się, że powstała Akademia bardzo dobrze funkcjonująca. Cieszę się także, że turnieje przez nas organizowane z roku na rok zyskują coraz to większą popularność i zdobywają dużą rzeszę ich uczestników- mówi Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda.

Młodzi piłkarze z prawdziwą pasją angażowali się w mecze, walcząc o każdą piłkę. Liczyła się dobra zabawa i gra zgodna z zasadami fair play. Miłym uzupełnień sportowych zmagań były animacje prowadzone przez grupę ZWARIOWANI. Nie zabrakło odpowiedniego nawodnienia dzieci i słodkiej niespodzianki.

Motywacją dla młodych sportowców był doping nie tylko rodziców, ale wszystkich przybyłych na to wydarzenie gości. Na piłkarzy podczas turnieju czekały pamiątkowe medale oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczone z rąk Burmistrza Miasta Grybów Pawła Fydy oraz Radnych Rady Miejskiej w Grybowie na czele z przewodniczącym Józefem Górą.

Turniej ten nie miał za zadanie wyłonienie najlepszej drużyny, ponieważ każda z nich odniosła zwycięstwo. Głównym celem było wspólne spędzenie czasu z rówieśnikami i dostarczenie radości poprzez dobrą zabawę.

Już dziś zapraszamy zainteresowane drużyny, do wzięcia udziału w wiosennej edycji Grybów MOSiR Cup. Czekają nas fascynujące chwile pełne piłkarskich emocji, znakomitej gry oraz wielu niezapomnianych bramek. Tym razem już na obiektach Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Grybowie.

Fot. Kinga Gruca/ Miłosz Jerzak

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: