Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 23 lutego 2024
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Demokracja jest najważniejsza! Czy PiS odnajdzie się w roli opozycji?

W piątek (tj. 15 grudnia br.) w godzinach porannych miało miejsce pierwsze śniadanie prasowe X Kadencji Sejmu RP. Poseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Wicher dziękował za ciężką kampanię oraz podkreślał otwarcie na współpracę i wsparcie dla regionu. 

– Witam się na tym pierwszym śniadaniu prasowym X kadencji, jeszcze raz dziękując za kampanię. Choć była ciężka, trudna, nieraz brutalna. Przetrwaliśmy! Demokracja wygrała! Dziękuję za wszystkie głosy, które Państwo oddaliście na moją osobę oraz na moich kolegów z Prawa i Sprawiedliwości, ale także na inne listy, jak to się mówi, demokracja jest najważniejsza! Państwa głos jest naszym drogowskazem – mówił podczas spotkania poseł Patryk Wicher.

Pierwszym śniadaniem prasowym X kadencji Sejmu RP, poseł Prawa i Sprawiedliwości rozpoczyna cykl spotkań, w których będzie informować mieszkańców o podejmowanych działaniach oraz inicjatywach w naszym regionie!

– Mam obowiązek Państwa informować o tym, co robiłem, robię i co mam zamiar robić w regionie! – podkreślał poseł PiS.

W piątkowy poranek polityk przekazał szereg pozytywnych informacji dotyczących inwestycji w naszym regionie. Z radością ogłosił pełne finansowanie i rozstrzygnięcie przetargu na budowę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Sączu oraz Szkoły Aspirantów. Dodatkowo nawiązał do otwarcia posterunku w Chełmcu oraz podniesienie statusu posterunku w Nawojowej do poziomu komisariatu, co zaowocuje zwiększeniem liczby etatów do prawie 100.

-Mamy nadzieję, że w styczniu, najpóźniej lutym ruszy wyburzanie budynku na ulicy Węgierskiej. Pomysł na remont wart był 4 mln złotych plus 3 mln na poligon. Udało się jednak wywalczyć 30 mln złotych na budowę i wyburzenie. Jest to dla nas wielka radość – mówił poseł.

W ramach inwestycji uwzględniono również remont Ratusza i budowę ronda na Porębie. Szczególną uwagę zwrócono na powstanie nowego toru saneczkowego o wartości ponad 6 mln złotych. Ten nowoczesny obiekt będzie doskonałą alternatywą dla klasy sportowej skoncentrowanej na saneczkarstwie, której otwarcie planowane jest w Marcinkowicach.

Jak widzi obecne rządy poseł Patryk Wicher ?

– Merytorycznie, kompetentnie, bez agresji i nacisku tylko w debacie demokratycznej! Deklaruję, że z mojej strony nic się nie zmieniło. Jestem dla Was w biurze poselskim na ulicy kolejowej w Nowym Sączu. Jest ono dla Państwa otwarte. Dalej działam również w komisji finansów publicznych, zdrowia i innych zespołach.

Konsultacje prawnicze

-Nie zawsze pomożemy, nie jesteśmy wszechmogący, ale będziemy się starać. Zapraszam każdego! W styczniu uruchamiamy konsultacje prawnicze, mamy młodych prawników, którzy chcą pomagać ludziom!

-Zachęcamy do zaangażowania, wszystkich tych, którzy chcą wspierać polską prawicę. Zapraszamy ludzi, którzy chcą budować wspólnotę, piękno naszego regionu społeczeństwo obywatelskie, chcą się angażować w akcje społeczne i politycznemówił podczas śniadania prasowego poseł Patryk Wicher.

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: