Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 24 września 2023
biuro rachunkowe, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia, Grybów

Szkoła Pływania w Chełmcu – profesjonalizm i doskonałe efekty

Pływanie ma bardzo wiele zalet – nie tylko zapewnia świetną zabawę, ale też niezwykle korzystnie wpływa na zdrowie. Warto więc opanować tę umiejętność, aby móc z niej korzystać na przykład na basenowej imprezie czy podczas wakacji nad morzem.

Zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, lepiej jest rozpocząć naukę pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Doskonałym pomysłem będzie więc na przykład zapisanie się do Szkoły Pływania w Aqua Centrum Chełmiec – to właśnie tam, dzięki doświadczonej kadrze i profesjonalnemu wyposażeniu, każdy może poczuć się jak ryba w wodzie!

Dlaczego warto nauczyć się pływać?

Często słyszy się, że sport to zdrowie – to prawda! Pływanie pozwala dotlenić organizm, poprawić krążenie, a także skorygować pewne wady postawy. Doskonale wpływa na sylwetkę, a także na samopoczucie. Przebywając w wodzie, da się zrelaksować, a jednocześnie przyjemnie i aktywnie spędzić czas. Ponadto, decydując się na zajęcia grupowe w Szkole Pływania, można poznać nowych przyjaciół i fantastycznie się bawić!

Nauka pływania od podstaw

Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec to miejsce, w którym zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe, mogą od podstaw uczyć się pływać. Wykwalifikowana kadra, korzystając ze swojego doświadczenia, cierpliwie i stopniowo pomaga osobom, które nigdy pływały, opanować tę umiejętność. Podczas zajęć uczestnicy uczą się nie tylko pływania różnymi stylami i odpowiedniego skakania do basenu, ale też poznają zasady bezpiecznego zachowania w wodzie. Lekcje dostosowane są do wieku uczniów – dzięki temu instruktorzy mogą stosować optymalne metody nauczania i odpowiadać na potrzeby kursantów.

Zajęcia dla zaawansowanych

W Szkole Pływania prowadzone są również zajęcia dla osób, które już potrafią pływać, ale chciałyby udoskonalić swoją technikę. Profesjonalny sprzęt rejestrujący umożliwia dokładne obserwowanie tego, jak pływają uczniowie i jakie postępy zrobili. Dzięki temu instruktor może zwracać uwagę na poszczególne błędy i na bieżąco je korygować. Również tego rodzaju lekcje odbywają się w różnych grupach wiekowych.

Zajęcia grupowe i indywidualne

Osoby, które chcą uczyć się pływania, mogą zapisać się na zajęcia grupowe lub indywidualne. Podczas tych pierwszych można nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale też integrować się z nowymi znajomymi i miło spędzać z nimi czas. Grupowe lekcje wprowadzają też niezwykle motywującego ducha rywalizacji. Z kolei zajęcia indywidualne umożliwiają instruktorowi zwrócenie szczególnej uwagi na konkretnego ucznia, jest to zatem idealna opcja dla osób, które chcą, aby czas trwania ćwiczeń był im w pełni poświęcony.

Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec

Dlaczego warto zapisać się do Szkoły Pływania w Aqua Centrum? Powodów można wymienić kilka. Przede wszystkim, w miejscu tym pracują tylko doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy, którzy chętnie, cierpliwie i skutecznie nauczają kursantów. Co więcej, dzieci uczą się tam poprzez zabawę, a starsi uczestnicy lekcji mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale też przygotowywać się do rozmaitych egzaminów, na przykład na kartę pływacką. Instytucja jest również doskonale zaopatrzona w specjalistyczny sprzęt pływacki oraz rejestrujący, co pozwala zapewnić uczniom bezpieczeństwo i optymalne warunki prowadzonych zajęć. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz odpowiedniemu wyposażeniu Szkoła Pływacka może zagwarantować kursantom skuteczną, satysfakcjonującą i sprawiającą mnóstwo radości naukę.

Szkoła Pływania w Chełmcu
Adres:
ul. Marcinkowicka 9
33-395 Chełmiec

Zapisy:
tel: 730 527 691
www.szkola-plywania.nsacz.eu

Kontakt szkoła pływania w Chełmcu

 

 

Komentarze:

Turystyka

Erasmus+ pozwolił im zdobyć zagraniczne doświadczenie

Dwudziestu uczestników z terenu miasta i gminy Grybów uczestniczyło w mobilności zagranicznej w Grecji w ramach programu Erasmus plus. Młodzież odbywała praktykę w przedsiębiorstwach gastronomiczno- hotelarskich w Grecji w mieście Katerini. Partnerem z Grecji była szkoła „Platon”.

Reklama2

Ena - drewno egzotyczne

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: