Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 19 kwietnia 2024

I Turniej w Kickboxingu o puchar Burmistrza Grybowa (TV)

W sobotę 25 lipca br, na hali sportowej Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie odbył się po raz pierwszy turniej o puchar Burmistrza miasta Grybowa w kickboxingu zorganizowany przez klub UKS GLADIATOR Binczarowa. Zawody odbywały się w formie meczu Grybów kontra Nowy Sącz.

Nowy Sącz reprezentowały dwa kluby: Evan i Fighthouse 24. Ku uciesze sporej grupy grybowskich kibiców odbyło się 13 pojedynków, z czego aż 7 wygrali zawodnicy z Grybowa. Walczący zawodnicy to głównie dzieci i młodzież. Dla niektórych był to pierwszy start w życiu jednak wszyscy dali z siebie wszystko i spisali się na medal. Swoje walki wygrali:
Oliwia Myjkowska -20kg pointfighting,
Kuba Broda -24kg pointfighting,
Adam Rzemiński -28kg pointfighting,
Kacper Krok -28kg pointfighting,
Adrian Pękala -28kg pointfighting,
Szymon Nowak -32kg pointfighting,
Konrad Nowak -69kg kicklight,
Szymon Góra -42kg kicklight,

Ponadto walczyli przegrywając swoje pojedynki:
Natalia Mrowca -32kg pointfighting,
Kacper Zając -42kg kicklight,
Krystian Pękala -47kg kicklight,
Julia Oleksy -55kg kicklight,
Weronika Nowak -70kg kicklight

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ilona Kokoszka z Sądeckiego Evanu. Słowa podziękowania organizatorzy skierowali na ręce Burmistrza Miasta Grybowa Pana Pawła Fyda, który włączył się do współorganizowania zawodów. Podczas zakończenia ale również w czasie trwania turnieju nie zabrakło ciepłych słów o wszystkich sponsorach i osobach, które wsparły wydarzenie. Wśród nich m.in: dyrektora ZSZ w Grybowie Lesława Taraska, Janusza Broda z firmy Elektro-partner A.S, Ewie i Mariuszowi Pękala z firmy Florex, Adamowi Gruca z firmy Admax, Józefowi Rodak z firmy Rod-Bruk.​

„Jest to rywalizacja dwóch miast między Grybowem, a Nowym Sączem w ramach I turnieju o puchar burmistrza miasta Grybowa w Kickboxingu. Organizatorem jesteśmy my czyli Gladiator Binczarowa. Trenujemy na co dzień w Zawodówce od 2012 roku. Skąd pomysł? Chcieliśmy zapoczątkować takie zawody, które w Grybowie jeszcze nigdy się nie odbywały. Pomyśleliśmy, że będzie to naprawdę fajna impreza, odbywająca się cyklicznie i jak najczęściej. Na nasze treningi mogą zapisywać się dzieci od 6 lat. Najstarszy zawodnik u nas ma 36 lat. O zapisach informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej uks-gladiator.pl albo bezpośrednio tutaj w szkole przed każdym treningiem, które podczas wakacji odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 12-14.”- mówił Amadeusz Kwiatkowski, trener klubu UKS Gladiator Binczarowa.

„Takie wydarzenia jak to dzisiejsze są bardzo potrzebne. Może nie jest to pierwszorzędna sprawa jednak ze względu na wymiar społeczny bardzo ważna. Przede wszystkim jest to promocja miasta. Ściągamy tutaj dużą liczbę ludności z okolicznych wiosek i miast. Następna sprawą jest to, że staramy się zapewnić młodzieży spędzenie wolnego czasu poprzez organizację różnego typu turniejów. Chciałbym tutaj przypomnieć, że dzisiejszy turniej w kickboxingu jest to już kolejny turniej pod moim patronatem, o puchar burmistrza Grybowa. Wcześniej odbył się w miesiącu styczniu turniej piłki siatkowej, potem w miesiącu lutym turniej Małego Pola, a w miesiącu maju był to międzynarodowy turniej siatkarski o puchar burmistrza miasta. (…) Starałem się podczas mojej kampanii wyborczej podkreślać słowo “sport Grybowski”, żeby coś zaczęło się w tym kierunku dziać. Mam nadzieję, że to co do tej pory udało się zorganizować jest jak gdyby pierwszą oznaką, że w pewnym sensie obietnice, które zostały przeze mnie zapowiedziane są spełniane.” – skomentował Paweł Fyda burmistrz Grybowa

Obejrzyjcie relację filmową z turnieju…

fot. Mateusz Książkiewicz


fot.Amadeusz Kwiatkowski


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: