Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 02 czerwca 2023
biuro rachunkowe, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia, Grybów

Znamy MISS POGÓRZA. Mieszkanka Grybowa w Finale!

Za nami pierwsze Regionalne Wybory Miss Pogórza – Gorlice 2014”. Do konkursu przystąpiło 14 pięknych kobiet z terenu powiatu gorlickiego oraz sąsiednich. MISS POGÓRZA 2014 została Joanna Przybylska z Szymbarku. Do finałowej piątki dostała się natomiast Karolina Pajor uczennica ZSZ w Bobowej, mieszkanka Grybowa (powiat nowosądecki).

„To był bardzo trudny wybór…” to zdanie przewijało się bardzo często podczas wyłonienia Miss Pogórza i nie ma się czemu dziwić gdyż od takich piękności nie jednemu mężczyźnie zakręciło się w głowie od samego patrzenia. Na finał konkursu do kina-teatru Wiarus w Gorlicach przybyła wręcz ogromna ilość osób. Imprezę poprowadził Jerzy Guzik i Maciej Wodziński, którzy świetnie wczuli się w te role i do ostatnich chwil trzymali publiczność w niepewności i napięciu.

Decydującymi osobami czyli zacnym jury byli: Marzena Gajda, Monika Wacek, Joanna Durlak, Grażyna Pabis,– Mazur, Wioletta Bogdan, Marek Podraza, Henryk Rąpała, Bartłomiej Belniak, Piotr Sekuła.

W finale kandydatki musiały zmierzyć się z trzema zadaniami, po których odpadała czwórka a potem piątka dziewczyn. W pierwszym etapie kandydatki zaprezentowały się w kreacji dowolnej, w której najlepiej się czują. Drugi etap to zaprezentowanie się w strojach sportowych, wykonanie kilku obrotów hula-hop i skoków na skakance. Natomiast w trzecim etapie, w kreacjach strojów wieczorowych kandydatki na miss musiały pokazać swoje umiejętności taneczne z partnerem, wieloletnim tancerzem. Po każdym z etapów jury decydowało, które z dziewczyn zostają dalej a które odpadają.

Warto dodać, że ponad jedną trzecią kandydatek konkursu stanowiły dziewczyny związane z Bobową, a dokładnie z Zespołem Szkół Zawodowych w Bobowej. Dlatego wśród gości nie mogło zabraknąć mieszkańców Bobowej jak i dyrektor ZSZ Barbary Wołkowicz wraz ze współpracownicą Małgorzatą Obrzut.

Bobowskie dziewczyny wypadły bardzo dobrze i cieszy sam fakt, że udało im się dostać do finału. Po pierwszym etapie odpadły dwie nasze kandydatki Sabina Job z nr.12 i Magdalena Janota nr.11. Po drugim zadaniu natomiast Anna Salamon nr. 13 i Paulina Kalamaszek nr. 14. Tylko Karolinie Pajor udało się dotrzeć do ścisłego Wielkiego Finału wraz z Joanną Przybylską nr. 2, Pauliną Mucha nr. 4, Renatą Ziółkowską nr. 7 oraz Klaudią Uram nr.10.

Ostateczne wyniki obrad jury, publiczności oraz internautów przedstawiały się następująco:

Miss Internetu – Anna Ludwin
Miss Publiczności – Joanna Przybylska
V-ice Miss – Renata Ziółkowska
Miss Pogórza – Joanna Przybylska, która otrzymała nagrodę główną w wysokości 1000zł

Podczas dzisiejszego finału żadna z kandydatek nie odeszła z pustymi rękami. Przewidziano drobne upominki oraz możliwość wystąpienia w pokazie mody. Natomiast zwyciężczynie otrzymały biżuterię, drobną nagrodę finansową oraz możliwość wzięcia udziału w wyborach miss województwa małopolskiego oraz powiatu nowosądeckiego.

W dzisiejszym konkursie udział wzięły kandydatki z numerami:
2) Joanna Przybylska
3) Anna Ludwin
4) Paulina Mucha
5) Karolina Pajor
6) Sandra Romanek
7) Renata Ziółkowska
8) Marzena Pabisińska
9) Izabella Tomaszewska
10) Klaudia Uram
11) Magdalena Janota
12) Sabina Job
13) Anna Salamon
14) Paulina Kalamaszek
15) Marlena Lenard

fot. Mateusz Książkiewicz


 

Komentarze:

Możliwość komentowania została wyłączona.


Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Ena - drewno egzotyczne

Wydarzenia

AF Constructions

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: