Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
środa 28 lutego 2024

BRAM-TECH: realizujemy zlecenia, które przerastają gigantów

Na sądeckim rynku, od 14 lat z powodzeniem działa grybowska firma Bram-Tech. Dzisiaj rozmawiamy z Tomaszem Firstem, właścicielem firmy BRAM-TECH w Grybowie, producentem bram, ogrodzeń i balustrad.

– Kiedyś ludzie nie grodzili swoich domów, dziś jest zupełnie inaczej. O co zatem należy zadbać, kupując ogrodzenie i bramę wjazdową do swojej posesji?
– Myślę, że dla każdego z nas dziś najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i to jest podstawowa funkcja, jaką musi spełniać brama i ogrodzenie. Dlatego nasze produkty charakteryzuje najwyższa, pierwsza jakość surowców, z których są one wykonane. Ważne jest, aby brama, furtka, przęsło były ocynkowane i pokryte farbą proszkową, co skutecznie zabezpiecza przed korozją na długie lata. Do tego dochodzi automatyka – podłączenie m.in. pod domofon czy videodomofon. Ogólnie rzecz ujmując, zamknięcie tej inwestycji elektronicznie, by korzystanie z bramy było łatwe i funkcjonalne.

– Mając taki produkt, wiosną będę mogła zająć się ogrodem, a nie malowaniem ogrodzenia i zabezpieczaniem go przed korozją?
– Cały proces zabezpieczenia polega na tym, że o kolejnym malowaniu może pani zapomnieć na dobrych kilka, a nawet kilkanaście lat, i spokojnie zająć się ogrodem.

– Obawiam się, że za funkcjonalnością i trwałością nie zawsze musi iść wygląd.
– Nie u nas. Zdajemy sobie sprawę, że obok funkcjonalności i trwałości bram i ogrodzeń niemniej istotnym elementem dla klientów jest właśnie wygląd. Brama to wizytówka nie tylko domu, ale niejako i nas samych. Nasi klienci bardzo często przychodzą bowiem do nas z własnym pomysłem na to, jak powinna wyglądać brama czy ogrodzenie, jaki mieć kształt, ornament.
Obecnie istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym funkcjonalność idzie w parze z nowoczesnym, estetycznym wyglądem. Coraz częściej razem z bramą, ogrodzeniem czy furtką montujemy słupki multimedialne, skrzynki przelotowe w furtkach czy antaby.

– BRAM-TECH proponuje gotowe wzory?
– Pracujemy na pewnej bazie wzorów, ale to, co nas wyróżnia, to właśnie możliwość tworzenia oryginalnych ogrodzeń i bram wedle potrzeb i oczekiwań klienta. Żadna brama, która wyjdzie z naszej produkcji, nie jest taka sama. To pojedyncze, niemal unikatowe egzemplarze. Z naszych usług korzystają bowiem klienci, którzy wiedzą, czego chcą i mają sprecyzowany gust.

– Ale ja nie wiem, czego chcę, co jest modne?
– Staramy się podążać za aktualnymi trendami i nowościami pojawiającymi się na ryku. Dlatego w sytuacji, gdy klient nie do końca wie, jak ma wyglądać jego ogrodzenie czy brama, oczywiście służymy radą i naszym doświadczeniem. Obecnie modne są proste konstrukcje. Niemniej ciekawie wygląda, jak na takim prostym ogrodzeniu pojawi się nawet nieznaczny, własny akcent, wypływający z tego, co lubimy, co chcemy podkreślić. Proszę mi wierzyć, jak pokazujemy klientom dotychczas zrealizowane przez nas projekty, ich wyobraźnia naprawdę się uwalnia i o kolejny, oryginalny pomysł nietrudno.

– Jak dobrać bramę i ogrodzenie, by pasowały do naszego domu?
– Pięknie to wygląda, jeśli brama i ogrodzenie współgrają z domem. To można uzyskać, na przykład stosując podobną kolorystykę. Najlepiej tę spójność uzyskamy jednak, jeśli balustrady balkonów w domu będą wyglądem nawiązywać do bramy i ogrodzenia.

– Czy Pana firma kompleksowo też je może wykonać?
– W takich właśnie kompleksowych, indywidualnych usługach specjalizujemy się już od 14 lat. Ostatnio na przykład realizowaliśmy zamówienie na ramy do obrazów. Nasze realizacje to również balustrady schodowe wewnętrzne, a także stoły czy inne meble loftowe. A to znaczy, że płynnie – i w bardzo oryginalny sposób – styl, który mamy na zewnątrz, możemy przenieś i do wnętrza domu.

– Dla BRAM-TECH nie ma rzeczy niemożliwych?
– Zabrzmi to może nieskromnie, ale nasi klienci mogą to potwierdzić. Zwykle pracujemy tam, gdzie nawet najwięksi producenci bram odmawiają podjęcia się zlecenia. Wykonujemy więc ogrodzenia i bramy w tzw. kącie, bramy harmonijkowe dwuskrzydłowe, bramy łamane – podnoszone do góry i wiele innych nietypowych rozwiązań. Oczywiście w pakiecie z montażem.


Rozmawiała Katarzyna Krzak

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

AF Constructions

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: