Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
sobota 24 lutego 2024
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa

Iskierka świętowała po raz drugi! Piknik rodzinny w Białej Niżnej (TV)

To już drugi raz, gdy Przedszkole Integracyjne ISKIERKA organizuje pełen radości i atrakcji Piknik Rodziny. W tym roku wydarzenie odbyło się na dziedzicu Szkoły Podstawowej w Białej Niżnej a swoją obecnością piknik zaszczycili m.in. wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk oraz przewodniczący Rady Gminy Grybów Jacek Ziębiec.

Środowisko osób, które gromadzi się wokół Przedszkola Iskierka jest jak jedna wielka rodzina, dlatego chcąc się jeszcze lepiej zintegrować, właściciele oraz dyrekcja przedszkola organizują Piknik Rodzinny. Wydarzenie ma charakter otwarty dlatego uczestniczą w nim nie tylko podopieczni ośrodka i ich rodziny ale także mieszkańcy ziemi grybowskiej, przyjaciele przedszkola oraz samorządowcy.

W roku bieżącym dzięki uprzejmości Wójta Gminy Grybów Jacka Migacza, piknik odbył się na placu przy Szkole Podstawowej w Białej Niżnej oraz lodowiska. Na scenie jako pierwszy zaprezentował się zespół „Promyczki Dobra” z Nowego Sącza. Następnie deski sceny należały już do przedszkolaków Iskierki oraz wychowanków ośrodka rewalidacyjno-wychowawczego.  Wiele radości sprawił występ najmłodszych dzieci z Iskierki wraz z zaprzyjaźnionymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie. Swój talent wokalny zaprezentowała także zaprzyjaźniona z Iskierkami Kasia Teper.

Ponadto dla wszystkich przybyłych na piknik czekały atrakcje stałe takie jak punkty gastronomiczne, animacje dla dzieci, zamki dmuchane oraz pokazy ratownicze. Warto dodać, że środki finansowe uzyskane z pikniku umożliwią organizację wycieczki integracyjnej dla podopiecznych oraz ich rodzin wraz z noclegiem.

O dobry nastrój muzyczny uczestników zadbał zespół taneczny z Łącka Kiyrpecki oraz zespół Zrywni z Krużlowej. Piknik zakończył pokaz fajerwerków czyli „Iskierki do Nieba”.

Przedszkole Iskierka, które działa od kilku lat w Stróżach i Grybowie to miejsce niezwykłe. Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne „Iskierka” to nie tylko punkt przedszkolny dla dzieci z niepełnosprawnościami w wieku od 2,5 roku do 9 roku życia oraz Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla dzieci, młodzieży w wieku od 2,5 roku do 25 roku życia, ale również wczesne wspomaganie rozwoju, z którego można skorzystać już od narodzin dziecka. Podopieczni ISKIERKI objęci są specjalistyczną opieką fizjoterapeutyczną, neurologopedyczną, psychologiczną ,Terapią Integracji Sensorycznej, Terapią Ręki i innymi, niezbędnymi do wspierania rozwoju wychowanków dla lepszego samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Właścicielami Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego oraz Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego jest Małgorzata i Bartłomiej Krawczykowie. Funkcję dyrektora pełni Wiktor Durlak. Sponsorami wydarzenia byli m.in. firma Goran, Extemplo Dariusz Gruca, Kryniczanka, Now-Tech, Browar Grybów oraz Wac-Woj.


fot. M.Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Budownictwo Filipowicz

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: