Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 05 grudnia 2022

Setki osób na pokazie uczestników Top Chef w delikatesach Nordi (TV)

Sobota, 5 marca br. była wyjątkowym dniem dla klientów delikatesów Nordi w Grybowie. Wszystkie osoby, które tłumnie przybyły do sklepu mogły nie tylko skorzystać z atrakcyjnych i ciekawych promocji ale również spotkać dwoje wyjątkowych uczestników programu kulinarnego Top Chef.

Anna Niedziałkowska i Artur Augustyński, bo bo nich mowa, częstowali wszystkich klientów Nordi przygotowanymi przez siebie pysznościami: kaczką oraz grillowanymi owocami.

– Grybów to fajne miasteczko i fajni ludzie a sklep nie powinien się ograniczać tylko do zakupów – mówi Jolanta Smoła, właściciel Delikatesów Nordi. – Staramy się, aby nasi klienci mieli dużo atrakcji np. w postaci co tygodniowych promocji. Poza tym stopniowo będziemy wprowadzać szczęśliwą godzinę, która już zaczyna funkcjonować. Polega ona na tym, że klienci, którzy na nią trafią, mogą liczyć na 10% rabat.

Pewnego rodzaju nowością na lokalnym rynku jest również rabat urodzinowy, każdy klient mający urodziny może odebrać 10% upust na zakupy.

O tym skąd mistrz kuchni Wyżerka u Wujka a zarazem uczestnik Top Chef znalazł się w grybowskich delikatesach Nordi opowiada sam Artur Augustyński: – Jest to taka inicjatywa bardzo na miejscu, ponieważ jest to niedaleki region a ja pochodzę z Krynicy. (…) Zostałem tutaj zaproszony by promować kuchnię tradycyjną, staropolską. M.in. przygotowywałem kaczkę, zaś koleżanka z Top Chefa, która mi pomagała, zrobiła klasyczne dodatki typu jabłka, gruszki, śliwki w ciekawy, smaczny sposób. Na co dzień lubię potrawy proste, proste w swoim rodzaju czyli takie które nie zajmą nam dużo czasu. To jest bardzo ważne by nie tracić czasu w kuchni.

Orientacyjny przepis na kaczkę znajdziecie w naszym filmie. Promocje oraz akcja związana z pokazem kulinarnym uczestników TopChef przyciągnęła prawdziwe tłumy. Klienci chętnie degustowali potraf, fotografowali się z mistrzem kuchni czy podziwiali kunszt „Wujka”. Sam szef kuchni z uśmiechem na twarzy pozował do zdjęć. O dużym zainteresowaniu sklepem może świadczyć sam fakt, że w promocji cukru, 2 tony tegoż produktu zostało wyprzedanych w niecałe dwie godziny.

Warto dodać, że delikatesy Nordi w Grybowie należą do Grupy Polskich Sklepów PASSA, zrzeszającej kilkadziesiąt sklepów na terenie południowej Polski. Udział w tej grupie pozwala delikatesom Nordi na wiele atrakcyjnych promocji, obejmujących głównie wysokojakościowe polskie produkty. PASSA dba o to by sklepy partnerskie były zaopatrzone w szeroki asortyment pochodzący od lokalnych producentów. Cieszyć może również fakt, że firma z polskim kapitałem, z sukcesem konkuruje z zagranicznymi markami.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

fot. Mateusz Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Itnet24 - rozwiązania informatyczne

Wydarzenia

Komora normobaryczna Wielopole

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: