Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 23 czerwca 2024

Tak świętowali Dzień Dziecka w Grybowie! (FOTO)

Moc atrakcji, wspaniałe nagrody, piękna pogoda i bardzo duża liczba uczestników. Tak można podsumować kolejny Dzień Dziecka zorganizowany przez Samorząd Miasta Grybów, który odbył się w minioną sobotę tj. 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Grybowie. Na uczestników czekało mnóstwo dmuchańcy, konkursów z nagrodami i wiele innych ciekawych atrakcji.

Jak co roku, najmłodsi mieszkańcy Miasta Grybowa i Ziemi Grybowskiej mieli okazję wziąć udział w obchodach Dnia Dziecka. Tym razem samorząd Miasta Grybowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejskie Centrum Kultury Czytelnictwa i Edukacji, we współpracy z dyrektorami szkół podstawowych, przygotowali dla maluchów całą masę atrakcji. Dzięki zaangażowaniu i pracy ludzi dobrej woli, udało się zorganizować wydarzenie, na które przybyło blisko 2 tys. osób!

Na scenie zaprezentowali się uczestnicy grup działających w ramach struktur Miasta Grybowa m.in.  Grupa Taneczna  „Nastolatki”, Grupa Teatralna „Pinokio”, Grupa Taneczna MOSiR. Wśród licznych atrakcji znalazły się gry, konkursy i zabawy. Dzieci mogły wziąć również udział w malowaniu twarzy oraz skorzystać z kilkunastu dmuchanych atrakcji.

Tradycyjnie odbył się również Konkurs Rzutów Karnych o Puchar Burmistrza Miasta Grybów, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Na bramce w roli obrońcy znalazł się nie kto inny jak gospodarz miasta Paweł Fyda. Wśród dzieci biorących udział w imprezie rozlosowane zostały nagrody, w tym rower, sprzęt sportowy oraz koszulka Jakuba Błaszczykowskiego. Dodatkowo do zdobycia była oficjalna piłka tegorocznych Mistrzostw Europy Euro 2024.

-Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom jednostek samorządu terytorialnego. Dziękuję za obecność i pomoc w realizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest Dzień Dziecka. Dziękuję wszystkim sponsorom i partnerom dzisiejszego wydarzenia za pomoc w organizacji i obecność. Ogromne podziękowania kieruję w stronę wszystkich, dzieci rodziców i opiekunów. Dziękuje za przyjęcie naszego zaproszenia, wspaniałą i piękną zabawę- mówi Paweł Fyda Burmistrz Miasta Grybów.

-Na ręce wszystkich dzieci składam serdeczne życzenia w Dniu Waszego święta. Dużo zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Radujcie się i cieszcie każdym dniem Waszego życia- życzył podczas wydarzenia Burmistrz. 

Fot. Jakub GąsiorKomentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: