Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

W sportowym stylu zakończyli majówkę! Zawody Strzeleckie w Grybowie.

Piękna, słoneczna pogoda spowodowała, że w niedzielne popołudnie na Strzelnicy sportowej „SKALNIK”, zgromadziło się mnóstwo mieszkańców Miasta Grybowa i Ziemi Grybowskiej. Już po raz kolejny, przy okazji wspólnej celebracji świąt państwowych, w tym przypadku 233. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, społeczność miała okazję sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności pod czujnym okiem członków Ligi Obrony Kraju.

Już od wielu lat społeczność Grybowa gromadzi się na strzelnicy sportowej „SKALNIK”, aby wziąć udział w otwartych zawodach strzeleckich. Tak było również w minioną niedzielę, gdzie w  słoneczne popołudnie, mieszkańcy nie zawiedli i licznie przybyli,  aby przystąpić do zmagań o Puchar Burmistrza Miasta Grybów.

-Serdeczne i gorące podziękowania dla wszystkich uczestników. To dowód na to, że realizacja naszych działań jest akceptowana przez społeczność lokalną. Gratuluję wyróżnionym i nagrodzonym- mówi Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda.

O ostatnich zawodach pisaliśmy tutaj:

Na sportowo, rodzinnie i w dobrej atmosferze! Zawody Strzeleckie.

Podczas wydarzenia nie zabrakło Burmistrza Miasta Grybów Pawła Fydy, Radnych Rady Miejskiej w Grybowie w osobach Jadwigi Totoś, Józefa Góry, Pawła Maciaszka oraz współorganizatorów Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Moniki Mikulskiej i Prezesa Ligi Obrony Kraju Andrzeja Hali.

Wyniki niedzielnych zmagań prezentowały się następująco:


Kategoria dzieci- dziewczynki:

1.  Emilia Paczuła
2.  Kinga Szarek
3. Emilia Pietruch

Kategoria dzieci- chłopcy:
1. Jakub Kostrzewa
2. Jakub Holender
3. Dominik Szkaradek

Kategoria młodzież -dziewczęta:

1.  Amelia Krok
2. Julia Obrzut
3. Magdalena Krok

Kategoria młodzież- chłopcy:
1. Mateusz Maciaszek
2. Antoni Krok
3. Mikołaj Biskup

Kategoria dorośli- kobiety:
1. Ewa Rola
2. Anna Przetacznik
3. Monika Mikulska

Kategoria dorośli- mężczyźni:
1. Maciej Krok
2. Arkadiusz Łukasik
3. Marcin Kafel

W tym dniu na wszystkich wyróżnionych czekały piękne puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez Samorząd Miasta Grybów.

– Zawody strzeleckie przyciągają coraz większą liczbę uczestników, z czego bardzo jesteśmy zadowoleni. Cieszymy się, że tak aktywnie bierzecie udział w tego typu wydarzeniach. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne zawody- Paweł Maciaszek LOK Grybów.

Fot. Kinga Gruca


Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: