Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

Znany trener Kwiatkowski kandydatem do Rady Powiatu!

Amadeusz Kwiatkowski znany trener UKS Gladiator w najbliższych wyborach samorządowych powalczy o miejsce w Radzie Powiatu! Pochodzący z Binczarowej, prywatnie mąż i ojciec małego synka, ambitny społecznik chce przysłużyć się naszemu regionowi. Kwiatkowski mimo młodego wieku (34 lata) może pochwalić się dużym życiowym dorobkiem. Jest doktorem nauk o kulturze fizycznej, niedawno wydał książkę, to autor wielu recenzowanych artykułów naukowych, odznaczony w zeszłym roku przez Ministra Sportu odznaką za zasługi dla sportu.  Jego konikiem jest kickboxing. Jest założycielem, działaczem i trenerem w klubie UKS Gladiator gdzie jego podopieczni zdobywają medale Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Teraz chce spróbować swoich sił w samorządzie!

Amadeusz Kwiatkowski, kandydat do Rady Powiatu Nowosądeckiego, startujący z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, mąż, tata, trener, społecznik. Jak sam powtarza chce przysłużyć się jeszcze bardziej naszemu regionowi.

Od zawsze mam duszę społecznika i lokalnego patrioty, któremu leży na sercu dobro naszej małej ojczyzny. Poza tym umiejętności nabyte podczas wielu lat działalności w sporcie świetnie przekładają się na inne obszary działalności społecznej. Siła charakteru, konsekwencja w dążeniu do celu, sumienność, pracowitość, pewność siebie, zdolność do pracy w stresie i presji czasowej to cechy mistrza sportu ale też cechy pożądane w polityce czy biznesie. I choć nie zamierzam kończyć ze sportem, chce przysłużyć się społeczności naszego regionu w pracy samorządowej.

W kończącej się już powoli kampanii wyborczej Kwiatkowski przedstawił swój program, który zamieścił w mediach społecznościowych. Program ten podzielił na cztery główne obszary:

INFRASTRUKTURA

„To chyba najczęstsze “obiecanki” wyborcze. Chodniki, drogi, oświetlenie itd. Najczęstsze bo dla ludzi bardzo ważne! Dlatego też chciałbym jako radny dbać o budowę nowych chodników w Gminie Grybów, utrzymanie w dobrej kondycji i remonty dróg powiatowych. Oświetlenie dróg, przejść dla pieszych.

A konkrety ? Najbliższa mojemu sercu oczywiście jest Binczarowa. Chciałbym chodnik przez całą wieś od Boguszy do Florynki, oświetlenie przydrożne.”

ZDROWIE

„Często koncentrujemy się na wielkich, drogich projektach infrastrukturalnych zapominając o tych mniejszych a nie mniej ważnych. np. aspekt dbałości o nasze zdrowie! Mam, kilka pomysłów które można wprowadzić niewielkim kosztem a które mogą pomóc naprawdę dużej ilości osób z naszego regionu. Dwa z nich:

Profilaktyka raka piesi!- „Mammobus” to specjalistyczna naczepa wyposażona w mammograf czyli urządzenie do badania piersi. Zaprośmy do siebie mammobus na cykliczne wizyty Rak wcześnie wykryty to w większości przypadków rak wyleczalny. Kobiety dbajcie o siebie! Badajcie się! Jako radny chętnie w tym pomogę jak już wspomniałem można to zrobić naprawdę niewielkim nakładem sił.

Akcja oddawania Krwi – Krwi nie da się wytworzyć sztucznie. Dlatego tak ważne jest jej oddawanie. W Grybowie jest klub Honorowych Dawców Krwii “Adma”. Ale czy ludzie np. z regionu Binczarowej, Florynki, Wawrzki oddają regularnie krew ? Do Grybowa nie jest daleko… Ale… Podejrzewam że mało kto oddaje. Przykładowo w Korzennej jest 2 razy w roku akcja gdzie krew oddaje dosłownie pół wsi. Weźmy z tego przykład! Zróbmy taką cykliczną akcję!”

SPORT I REKREACJA

„Sport to sfera na której chyba najbardziej się znam z racji mojej pracy i jest to naprawdę temat rzeka więc może tak bardzo krótko:

Klasy sportowe – chciał bym tworzyć nowe klasy sportowe o różnych profilach, może w przyszłości SMS czyli Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Jeśli marzy się nam profesjonalny sport z osiągnięciami, jeśli marzą się nam medale Igrzysk Olimpijskich to taka szkoła jest niezbędna.

System stypendiów – Moim zdaniem trzeba udoskonalić system stypendiów dla najzdolniejszych sportowców. Wiem, że czują się oni niedocenieni.

Duża cykliczna impreza biegowa – mamy świetne warunki do biegania! Wykorzystajmy to, stwórzmy duże cykliczne zawody biegowe dla początkujących i zaawansowanych biegaczy. Dla całych rodzin!

Turystyka!– Nasza Gmina jest piękna! Potencjał turystyczny jest delikatnie mówiąc nie wykorzystany.

Ścieżki rowerowe – ścieżki rowerowe mocno rozbudowują się w Polsce, jest to świetna inicjatywa. Warto zadbać o to by w naszej gminie powstała taka ścieżka. Podniesie to też wspomniane wcześniej walory turystyczne.

Place zabaw – moim zdaniem brakuje takich miejsc. Zamiast budować bezsensowne „siłownie pod chmurką”, które nie nadają się dosłownie do NICZEGO można by stworzyć plac zabaw z prawdziwego zdarzenia gdzie dzieci mogły by spędzać fajnie czas.”

BEZPIECZEŃSTWO

„Żyjemy w niepewnych czasach. Wojna za wschodnią granicą, konflikt w Izraelu, napięta sytuacja w geopolityce światowej nie wróży nic dobrego. I co my z tym robimy ? Moim zdaniem, każdy dorosły obywatel powinien przejść podstawowy kurs obchodzenia się z bronią palną. Sam mam pozwolenie na broń i czasem chodzę na strzelnicę ale gdyby nie to, to raczej nie umiał bym obsłużyć „kałacha” jeśli przyszła by taka potrzeba. Zorganizujmy szkolenia dla chętnych z zakresu obsługi broni palnej! Zorganizujmy szkolenia survivalowe, zorganizujmy kurs samoobrony!”

Na Amadeusz Kwiatkowskiego można oddać głos w całej Gminie i Mieście Grybów. Pan Amadeusz Kwiatkowski jest jedynym kandydatem PIS z Binczarowej. Lista nr 1, miejsce nr 2!

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: