Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

ATP Cheerleaders – nowa sekcja w mieście Grybów. Start 7 maja

Widziałeś kiedyś występy cheerleaderek? Ich dynamiczne układy taneczne i gimnastyczne, które zagrzewają zawodników do sportowej rywalizacji, stanowią niezapomniane widowisko dla wszystkich obecnych na wydarzeniu! Jak to mówią- prawdziwa uczta dla oka i ucha. Ta niesamowita energia towarzyszy nie tylko wydarzeniom sportowym i kulturalnym na całym świecie, ale już niedługo będzie można doświadczyć jej również w Grybowie!

Sekcja cheerleadingu prowadzona będzie przez doświadczoną trenerkę Alicję Skrabską. Zajęcia ruszają już 7 maja, w Szkole Podstawowej nr 1 w Grybowie. Każdy nowy uczestnik otrzyma koszulkę akademii GRATIS! Treningi odbywać będą się w każdy wtorek i czwartek w godzinach: 16:00-17:30 oraz 17:30-19:00. 

Cheerleading to coś więcej niż sport! To forma sztuki, łącząca w sobie taniec, akrobatykę i gimnastykę. To okazja do budowania pewności siebie, współpracy i dążenia do osiągnięcia wspólnych celów.

Niezależnie od wieku czy umiejętności, Akademia ATP zapewnia profesjonalne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz miłą i przyjazną atmosferę na treningach.

Zajęcia cheerleaderek, które rozpoczną się za niespełna dwa tygodnie, prowadzić będzie doświadczona instruktorka – Alicja Skrabska, posiadająca doświadczenie w pracy z grupami cheerleadingowymi. 

Uzeler Arts – twórcy filmów i fotografii

Widzimy potrzebę utworzenia tego typu sekcji sportowej, gdyż na naszym terenie one praktycznie nie istnieją. Najbliższy klub zrzeszający młode, zdolne dziewczyny zajmujący się chearlidngiem działa w Nowym Sączu. Chcemy dać szansę dzieciom z Ziemi Grybowskiej, czy pobliskich Gmin jak Łużna, Bobowa i Korzenna, aby mogły doskonalić swoje umiejętności tutaj w Grybowie- mówi Grzegorz Kogu, koordynator Akademii Cheerlidingu. Ideą naszej akademii jest propagowanie aktywności fizycznej, a gimnastyka i tego typu zajęcia akrobatyczne mogą być ważnym  elementem dla rozwoju młodych ludzi- dodaje.

-Planujemy uruchomić dwie grupy cheerleadingu. Pierwsza to zajęcia pom dance, a druga to grupa akrobatyczna, skierowana do nieco starszych dzieci. Te zajęcia są świetną opcją dla poprawy kondycji fizycznej i wytrzymałości. W zależności od liczby uczestników, ich wieku i doświadczenia, nie wykluczamy utworzenia kolejnych grup- mówi Alicja Skrabska, licencjonowany instruktor.

Gdzie zamierzacie prezentować to, co wypracowaliście na treningach?

– Oprócz występów w Akademii, chcemy przygotować się do udziału w turniejach na dużą skalę. Osoby, które zaczęły swoją przygodę pod moim skrzydłami, teraz reprezentują nasz region na arenie ogólnokrajowej i międzynarodowej – jestem z tego ogromnie dumna. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, a ich sukcesy utwierdzają mnie w tym, że to, co robimy, ma sens.

Uwielbiam kończyć dzień, widząc zaangażowanie, uśmiech i wiele pracy włożonej przez moje podopieczne w trakcie zajęć. To ogromnie cieszy i determinuje do dalszej pracy, na rzecz rozwoju naszych dzieci. 

Kto może wziąć udział w treningach?

– Tak naprawdę każdy! Nasza grupa cheerleadingu przyjmie  uczestników w szerokim przedziale wiekowym od 4 do 16 lat, ale serdecznie zapraszamy również starszych chętnych do udziału w zajęciach. Naszym celem jest stworzenie zgranego zespołu, który nie tylko doskonali swoje umiejętności, ale także przygotowuje się do udziału w różnorodnych turniejach. To wymagać będzie dużo pracy i zaangażowania, ale jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie!

Dlaczego akurat gimnastyka i akrobatyka?

-Gimnastyka to o wiele więcej niż tylko przewroty czy gwiazdy. Istnieje wiele różnych rodzajów figur i aktywności, które chcemy doskonalić na naszych zajęciach. Myślę, że istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju zajęcia. Dlatego też  jako nauczyciel wychowania fizycznego postanowiłam  podjąć dodatkowe szkolenia i kursy, aby uzyskać licencję trenerską i móc działać w kierunku gimnastyki i cheerlideringu.

Jak zachęcić młodych do przyjścia na trening cheerleadingu?

-Chciałabym, aby dzieci i młodzież miały możliwość rozwoju i aktywności sportowej. W obecnym systemie edukacyjnym często brakuje właściwego uwzględnienia gimnastyki, która moim zdaniem jest kluczowa dla pełnego rozwoju młodych ludzi. Dlatego zachęcam do przyjścia na trening Akademii ATP i rozwijania swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Zapisy pod numerem telefonu: 660-107-765 

 

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: