Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

Ponownie jej zaufali! Silny głos Ziemi Grybowskiej i Sądecczyzny w Małopolsce!

Za nami wybory samorządowe do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Największym poparciem cieszyli się przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, którzy zdobyli 53,85% wszystkich głosów. Mieszkańcy Sądecczyzny, Limanowszczyzny i Ziemi Gorlickiej postawili na doświadczenie! Zaufanie blisko 27 tysięcy wyborców uzyskała Jadwiga Wójtowicz, co daje jej 8. pozycję w Sejmiku spośród radnych jej komitetu. 

Jadwiga Wójtowicz, rodowita gorliczanka, została jedną z reprezentantek okręgu szóstego w Sejmiku Województwa Małopolskiego. Jej długoletnie zaangażowanie w działalność społeczną, począwszy od roli Radnej Miasta Gorlice, następnie Radnej Powiatowej, aż po funkcję Radnej Sejmiku WM, stanowi fundament dla kolejnych działań na jeszcze szerszą skalę. Jej priorytetem jest wsparcie lokalnej społeczności, zarówno z Sądecczyzny, jak i Ziemi Gorlickiej. Jadwiga Wójtowicz wyłoniła się jako znaczący głos, który przez nadchodzące pięć lat będzie wspierał inicjatywy podejmowane na tych terenach. Zdobycie mandatu radnej i zajęcie 8. pozycji w Małopolsce, uzyskując zaufanie i poparcie prawie 27 tysięcy osób, stanowi solidną podstawę do kontynuacji pracy na rzecz rozwoju całego regionu, szczególnie Ziemi Gorlickiej i Sądecczyzny.

Mieszkańcy ponownie postawili na doświadczenie! Jadwiga Wójtowicz przez lata zaangażowana była w pozyskiwanie środków dla organizacji pozarządowych realizujących projekty kulturalne i rozrywkowe, a przede wszystkim tych, które pielęgnowały wielowiekowe tradycje. Jako Radna wielokrotnie składała interpelacje, które dziś mają swoje odzwierciedlenie w działaniach jakie zostały wykonane na Ziemi Gorlickiej i Sądeckiej. 

Jej zaangażowanie odegrało kluczową rolę w przywróceniu połączenia kolejowego z Jasłem. Ponadto Jadwiga Wójtowicz konsekwentnie promowała kulturę fizyczną, starając się zapewnić powstanie wielu boisk sportowych przy szkołach podstawowych. Jej działania przyczyniły się również do poprawy bezpieczeństwa w regionie poprzez znaczne wsparcie oraz aktywne zaangażowanie w działalność Ochotniczych Straży Pożarnych. Sukcesywnie zabiegała o środki finansowe na wyposażenie, modernizację remiz oraz zakup nowych wozów bojowych. Jej wysiłki przyniosły konkretne korzyści dla lokalnej społeczności.

Dzięki systematycznej pracy na rzecz społeczności oraz wieloletniemu doświadczeniu w Radzie Miasta, Powiatu i Sejmiku Małopolskim, Jadwiga Wójtowicz zyskała zaufanie 26 483 osób z okręgu 6, co stanowi ponad 12% wszystkich głosów w tym terenie. Głosy oddawali na nią nie tylko mieszkańcy Ziemi Gorlickiej, ale także  powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i Miasta Nowy Sącz. Najlepszy wynik, przekraczający 30% wszystkich głosów, osiągnęła w Powiecie Gorlickim. Poparcie dla Jadwigi Wójtowicz w poszczególnych gminach oscyluje między 30% a 40%. 

Sądecczyzna może czuć się dumna, gdyż osiągnięty przez Jadwigę Wójtowicz wynik, dający jej 8. pozycję w całej Małopolsce, jest godny uznania. To dowód na silne poparcie i zaufanie społeczności w naszym regionie.

Zawsze aktywna i blisko ludzi, Jadwiga Wójtowicz angażuje się w wszelkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe na terenie naszego regionu. Zawsze gotowa do udzielenia pomocy i podejmowania nowych wyzwań, dbając o to, aby nasze małe ojczyzny stawały się jeszcze lepszymi miejscami do życia.

Warto podkreślić, że mimo niepowodzeń w wyborach parlamentarnych i braku uzyskania większości w Sejmie i Senacie, partia Prawo i Sprawiedliwość nadal utrzymuje swoją dominującą pozycję w naszym regionie. Dowodem na to są wyniki wyborów samorządowych, gdzie PiS zdobył ponad połowę głosów, a w całym województwie samodzielnie. 

Blisko 27 tysięczne poparcie Jadwigi Wójtowicz to silny głos Ziemi Gorlickiej i Grybowskiej w Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: