Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 15 kwietnia 2024

Grybowianie doczekają się kolejnych kilometrów sieci kanalizacyjnej!

Z radością informujemy, że w minionym tygodniu została podpisana umowa na budowę kolejnych kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta Grybowa! Inwestycja ta obejmuje siedem niezależnych zadań o łącznej wartości ponad siedmiu milionów złotych! Całość prac zakończy się jeszcze w tym roku.

Śmiało możemy powiedzieć, że miasto Grybów szykuje się do kolejnej ważnej dla lokalnej społeczności inwestycji. Już wkrótce ruszą prace związane z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Wykonawcą zadania będzie firma Multikop Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która w drodze postępowania przetargowego wykazała się najkorzystniejszą ofertą. Inwestycja, która w 95% została sfinansowana ze Środków Rządowych Polski Ład, stanowi ważny krok ku zapewnieniu nie tylko lepszych, ale i godnych warunków życia dla naszej grybowskiej społeczności.

Wspomniana wyżej inwestycja obejmuje m.in. budowę sieci wodociągowej na Osiedlu Sośnie Górne, budowę tzw. dwóch spinek niezbędnych do utrzymania ciśnienia w sieci wodociągowej na ulicy Grunwaldzkiej, budowę sieci kanalizacyjnej w górnej części ulicy Cmentarnej i na ulicy Na Stoku, jak również na ulicy Grottgera, a także drugi etap budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w osiedlu Biała Wyżna od zakończonej nie tak dawno inwestycji, czyli od miejsca w okolicach szkoły podstawowej nr 2 w Grybowie do granicy Miasta z miejscowością Kąclowa, po obu stronach drogi, oraz na ulicy Kościuszki.

-Drodzy Państwo, przede wszystkim pragnę bardzo serdecznie pogratulować wszystkim mieszkańcom tej ważnej inwestycji. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Chciałbym także serdecznie wszystkich mieszkańców prosić, abyśmy przede wszystkim sprawnie i można powiedzieć, wspólnie przeżyli tę inwestycję. Liczę na Państwa cierpliwość, wyrozumiałość i oczywiście współpracę na etapie realizacji tego przedsięwzięcia -mówi Paweł Fyda Burmistrz Miasta Grybów.

Całość inwestycji to zakres siedmiu niezależnych zadań, na łączną kwotę ponad 7 milionów złotych. Realizacja zadania obejmuje wybudowanie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z obiektami sieciowymi o łącznej długości ponad 13 km. Przewidywany czas zakończenia inwestycji to IV kwartał br.

Fot. Mateusz Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: