Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 15 kwietnia 2024

Grybów: Siatkarskie starcie Służb Bezpieczeństwa!

W niedzielne popołudnie (tj. 18 lutego br.) na hali sportowej w Liceum Ogólnokształcącym odbyło się prawdziwe siatkarskie starcie służb bezpieczeństwa. Nie zabrakło przedstawicieli instytucji w tym druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej, Policji, 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz 112 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojska Polskiego. Idea zorganizowania Pierwszego Turnieju Bezpieczeństwa miała na celu promocję piłki siatkowej oraz zdrowego stylu życia wśród uczestników i społeczności lokalnej.

Pierwszy Turniej Bezpieczeństwa zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie cieszył się popularnością wśród lokalnej społeczności. Podczas sportowego starcia swoją obecnością dopisali kibice, którzy głośnym dopingiem zagrzewali do walki swoje ulubione drużyny. Mundurowi walczyli o Puchar Burmistrza Miasta Grybów, Pawła Fydy, który w ostatecznym rozrachunku trafił w ręce druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Biała Niżna.

Drużyny składające się z przedstawicieli Wojsk Obrony Terytorialnej, Policji oraz Ochotniczych Straży Pożarnych, każda złożona z sześciu zawodników plus dwóch rezerwowych, rozegrały mecze w formule każdy z każdym. Warto podkreślić, że poziom rozgrywek utrzymywał się na wysokim poziomie, co dodatkowo podniosło intensywność i emocje każdego starcia.

Zawody oficjalnie otworzył Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie, Monika Mikulska. Nie zabrakło również przedstawicieli Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Józefem Górą. Obecny był również Krzysztof Mordarski, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Jadwiga Totoś Vice Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu I Rekreacji Rady Miejskiej w Grybowie.

-Dziękujemy przybyłym gościom z Krakowa, Oświęcimia, Nowego Sącza, Grybowa, Białej Niżnej. Turniej wzbudził wiele pozytywnych emocji i cieszył się popularnością wśród lokalnej społeczności- mówi Monika Mikulska Kierownik MOSiR. Dziękujemy wszystkim za udział. Widzimy się już niedługo na turnieju w piłkę nożną, do którego udziału już dziś serdecznie zapraszamy.

Wyniki prezentowały się następująco:

1. OSP Biała Niżna
2. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
3. Policjanci z Komisariatu Policji w Grybowie
4. 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej
5. 112 Batalion Lekkiej Piechoty Wojska Polskiego
6. OSP Grybów – Biała

Przygotowane przez najmłodszych komunikaty, takie jak „Żyj bez używek”, „Alkohol szkodzi” czy „Nie dla nas te patosy”, odgrywały rolę wyrazistego przekazu wizualnego dla wszystkich obecnych. Przedstawiciele drużyn “bezpieczeństwa” nie tylko promowali zdrowy i wolny od uzależnień tryb życia, ale także aktywnie zachęcali młodzież do rozwijania sportowych pasji. Wśród najmłodszych kibiców zostały rozlosowane nagrody rzeczowe m.in. plecaki, piłki, gadżety, zabawki. Na wszystkich gości i przybyłe drużyny czekał pyszny poczęstunek.

-Pragniemy serdecznie podziękować za udostępnienie hali sportowej panu Tomaszowi Walickiemu Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącemu w Grybowie, panu Grzegorzowi Cinal Prezesowi ZPHU INEX Sp. z o.o., pani Ewie Pękali z firmy usługowej „FLOREX”, panu Wojciechowi Pakosińskiemu Prezesowi firmy GORAN. Paniom z sekcji Nordic Walking MOSiR Grybów na czele z Panią Jadwigą Totoś za bezinteresowne przygotowanie pysznego poczęstunku- mówi Monika Mikulska Kierownik MOSiR. Dziękujemy sędziom, pomocy medycznej i wszystkim tym, którzy wspierają Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie- dodaje

Turniej został zorganizowany został w ramach zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na terenie Miasta Grybów w roku 2024.

Fot. Kinga Gruca

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: