Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
sobota 20 lipca 2024

Gmina dla mieszkańców! Obrzut: potrzebują dialogu i mądrych decyzji

Dokładnie wczoraj, 1 lutego br. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla mieszkańców. To nowa propozycja w zbliżających się wyborach do Rady Gminy ale i Wójta Gminy Grybów. Na czele komitetu stanął Wiktor Obrzut, dotychczasowy radny powiatowy, aktualnie kandydat na Wójta Gminy. Jak sam podkreśla, mieszkańcy ziemi grybowskiej potrzebują rozmów. Chcą też mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Wiktor Obrzut, mieszkaniec Siołkowej, to kandydat na wójta Gminy Grybów w zbliżających się wyborach samorządowych, ustalonych przez prezydenta na dzień 7 kwietnia 2024 roku. O fotel gospodarza samorządu liczącego ponad 20 tysięcy mieszkańców powalczy wraz z conajmniej trzema innymi kandydatami.

Gmina dla mieszkańców to nie tylko nazwa komitetu wyborczego wyborców, który stworzył. To także misja, jaką chce zrealizować wspólnie ze swoją ekipą – kandydatami do Rady Gminy Grybów.

– Przede wszystkim zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Grybów do udziału w wyborach, które odbędą się 7 kwietnia – mówi Wiktor Obrzut, kandydat na Wójta Gminy Grybów, pełnomocnik KWW Gmina dla mieszkańców. – Do wyborów idziemy z przekonania, że gmina powinna być dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla gminy. Sam urząd jak i wójt musi być otwarty na uwagi mieszkańców. Ważne jest też, to aby żadna z miejscowości nie czuła się wykluczona. Musimy więcej rozmawiać i słuchać. Sporo można zrobić jeszcze w zakresie poprawy warunków jakie samorząd może zaoferować przedsiębiorcom. Przykładem może być strefa aktywności gospodarczej. Jako gmina jesteśmy powoli noclegownią dla osób pracujących w Nowym Sączu stąd też potrzebne jest stworzenie żłobków, poprawa oferty kulturalnej. Poza pracą, jest przecież rodzina, dom, znajomi. Zapraszam do śledzenia mediów społecznościowych, będę informował o programie, który przygotowałem wspólnie ze swoim zespołem dla mieszkańców gminy.

Wiktor Obrzut kandydat na Wójta Gminy Grybów – kwiecień 2024
Komentarze:

Turystyka

Borówki z Krużlowej skradną serce niejednego! Słodkie i ekologiczne (FILM)

“Borówki od Jaśka” to hasło jakie funkcjonuje na ustach wielu klientów, chcących kupić ten słodki, ciemnoniebieski owoc w naszym regionie. Tym bardziej, że plantacja borówek znajduje się w Krużlowej Niżnej i prowadzą je osoby, dla których owocowe krzewy to nie tylko biznes ale także marzenia, pasja i życiowe wyzwania. Poznajcie to wyjątkowe miejsce!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: