Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
wtorek 27 lutego 2024
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Rekrutacja do jednej z najstarszych Uczelni w Polsce trwa! Czy jesteś gotowy na przygodę?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! 

Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!

Jako Wyższa Szkoła Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu od ponad 30 lat tworzymy historie sukcesu, wspierając studentów w realizacji ich marzeń. Z nami, rozwiniesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętności, które pozwolą Ci odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Jesteś ciekawy, co oferuje Ci nasza uczelnia?

https://www.youtube.com/watch?v=V3xPzRxKg8Q

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Dążymy do tego, by nasza oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki: 

  1. Zarządzanie – zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.
  2. Psychologia – przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.
  3. Informatyka – pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.
  4. Prawo – wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Otwarta w tym roku Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej WSB-NLU cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a miejsca na rok akademicki 2023/2024 zostały już praktycznie w całości zajęte przez chętnych.

Kolejnym ciekawym projektem jest Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej, której program koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin. Dzięki temu programowi uczestnicy zdobywają wiedzę na temat chińskiego systemu prawnego, sposobów prowadzenia biznesu w Chinach oraz kultury i historii tego kraju.

Doradztwo Sukcesyjnie — odpowiedź na nowo powstały zawód

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz rosnącej świadomości w dziedzinie sukcesji, WSB-NLU uruchomiło nowy kierunek studiów podyplomowych, jakim jest Doradztwo Sukcesyjne. Studia te skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra. Studia te pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Ciekawostka dla kandydatów chcących rozpocząć studia jednolite magisterskie na kierunku prawo !

Ogromną szansą dla nowych zainteresowanych na kierunku prawo, jest stworzony konkurs „Złoty indeks Rektora WSB – NLU”, w którym głównym tematem będzie esej na temat „Prawo, a sztuczna inteligencja – szanse i zagrożenia”. Brane pod uwagę są również osiągnięcia ucznia oraz średnia ocen na świadectwie maturalnym.

Ciekawie? Zdecydowanie!

Co wyróżnia WSB-NLU ?

W roku akademickim 2022/2023 znaleźliśmy się w gronie najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych studiów niestacjonarnych wg rankingu MEiN. Po dokonaniu oceny w Programie Akredytacyjnym Fundacji pn. „Studia z Przyszłością”, kierunki „informatyka” (studia I stopnia) oraz „zarządzanie” (studia I oraz II stopnia uzyskały Certyfikat  Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2023). Podczas uroczystości z okazji 15-lecia platformy IBUK Libra zostaliśmy wyróżnieni, zajmując pierwsze miejsce za największy przyrost zasobów IBUK Libra Wydawnictwa PWN. Jako uczelnia posiadamy Certyfikat ISO 9001 z dnia 23.03.2022 r. nadany przez ECJIP – Europejskiego Centrum Jakości i Promocji.

Nasze podejście do edukacji opiera się na praktycznym podejściu-studium przypadku, warsztatach oraz nauczaniu poprzez projekt. Posiadamy również system stypendialny, który ułatwia naukę naszym studentom. To wszystko pozwala, by nasi studenci efektywnie łączyli wiedzę teoretyczną z praktyką, co jest szczególnie cenione przez pracodawców.

Podczas studiów na WSB-NLU uczestniczysz także w wielu innowacyjnych wydarzeniach, takich jak Potęga Informatyki czy bieg charytatywny Run4aSmile, które pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz nawiązanie cennych kontaktów.

Co więcej, nasi absolwenci są w TOP 3 najlepiej zarabiających psychologów wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.

Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż znajdujemy się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite-magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Pamiętaj, edukacja to inwestycja, która zawsze się opłaca. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są dostępni: pod adresem e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl, numerem telefonu: + 48 18 44 99 100 oraz na naszej stronie internetowej: https://www.wsb-nlu.edu.pl/. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University już dziś! Skorzystaj z szansy na lepszą przyszłość. Przekonaj się, że nauka może być fascynująca i owocna. Czekamy właśnie na Ciebie!

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Budownictwo Filipowicz

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: