Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 14 kwietnia 2024

Moc atrakcji podczas Majówki pod Jaworzem

W sobotę, 28 maja w Ptaszkowej na terenie ośrodka Centrum Sportów Zimowych odbyła się 21 edycja Majówki pod Jaworzem. Wydarzenie rozpoczęło się już o godzinie 14.

Na scenie jako pierwsze pojawiły się dzieci należące do scholi w Ptaszkowej. Kolejne występy tylko zwiększały ciekawość przybyłych gości, a wśród nich byli nie tylko mieszkańcy gminy Grybów ale także okolic Nowego Sącza i Gorlic.

Na deskach mobilnej sceny zaprezentowała się m.in. Akademia Tańca „Talent” z Kąclowej, która przedstawiła widzom energiczne układy taneczne. Cheerleaderki z klubu Cheer NS z Nowego Sącza wykonały imponujące akrobacje w powietrzu. Brązowe medalistki Mistrzostw Świata z Orlando otrzymały ogromne owacje publiczności. Ponadto przybyli do Ptaszkowej mogli wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej Towarzystwa Przyjaciół Muzyki z Ptaszkowej oraz Iryny Hubiak – bandurzystki z Ukrainy. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Babiarz występująca pod pseudonimem artystycznym Megitza. Majówkę pod Jaworzem zwieńczyła zabawa taneczna z zespołem “Bajlando” przeplatane pokazami grupy Teatru Ekstremalnego ERGO z Gorlic. 

Oprócz licznych występów na mobilnej scenie, wokół ośrodka zlokalizowano wiele atrakcji i stoisk. Druhowie i druhny OSP Ptaszkowej przygotowali specjalny tor przeszkód dla najmłodszych. Mali adepci sztuki pożarniczej mogli sprawdzić swoje siły gasząc pozorowany pożar domu za pomocą prądownicy wodnej. Dzieci odwiedzały także chętnie dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z tatuażami tymczasowymi oraz punkt informacyjny przygotowany przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Nowym Sączu. 

Wyczekiwanym punktem programu niedzielnej majówki była loteria fantowa. Nagrodami były atrakcyjne tablety, smartfony, sprzęt sportowy i bony na kolację, pobyty w ośrodku CSZ Ptaszkowa i wiele innych. Wielu uczestników zabawy czekało jednak na wylosowanie dwóch kóz i owcy. To właśnie te nagrody wywoływały największe brawa i uśmiechy!

Przy pikniku nie mogło zabraknąć pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Ptaszkowej. Przygotowały one pyszne kiełbaski i boczek z grilla a także inne potrawy takie jak chociażby pierogi. Organizatorem majówki było Stowarzyszenie Turystyczna Wieś Retro, zaś instytucjami wspierającymi Gmina Grybów oraz Powiat Nowosądecki. 

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: