Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
środa 28 lutego 2024
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa

Taśmy LED COB – uzyskaj jednolitą linię światła

Nowoczesne formy oświetlenia to sposób na tworzenie niezwykłych realizacji świetlnych w różnych warunkach i w każdym miejscu. Ciekawym wariantem wykorzystywanym w oświetleniu wnętrz poza tradycyjnymi żyrandolami czy kinkietami stały się ostatnimi czasy także innowacyjne rozwiązania wykorzystujące technologię LED w tym właśnie światła na taśmach LED COB. Czym jest ta forma oświetlenia i gdzie można ją wykorzystać?

Taśmy LED COB – uzyskaj jednolitą linię światła gdziekolwiek masz na to ochotę!

Taśmy LED COB to długie świecące na całej swojej powierzchni linie, dzięki którym możliwe jest kreowanie niepowtarzalnych motywów dekoracyjnych. Tworzą one zatem zupełnie nową formę kreacji oświetlenia. Dzięki temu możliwe staje się tworzenie nieskończenie długich linii oświetlenia, które mogą służyć jako rama dekoracyjna elementów na ścianach, stylowy motyw na elewacjach budynków, czy główne oświetlenie sklepów. Szeroki wachlarz możliwości ich wykorzystania sprawia, że coraz chętniej wykorzystywane są w różnych celach.

Te wyjątkowe, jednolite paski LED za sprawą sporego zagęszczenia diod pozwalają na tworzenie oświetlenia bez ograniczeń. Dzięki nim możesz uzyskiwać zachwycające efekty z pomocą elastycznej w formie linii światła. COB (Chip on Board) to gwarancja niezwykłej jaskości, a także jednolita linia światła bez widocznych punktów świetlnych na pasku LED. Zamocowane na płaskim profilu taśmy LED, dają wysoką skuteczność świetlną, idealną do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz, przy oświetleniu mebli, luster, schodów jak i sufitów podwieszanych.

 

tsmy-led-cob

 

Wydajne diody taśmy LED COB – jakość, której szukasz

Oświetlenie z pomocą taśmy LEC COB to najwyższa jakość klasy premium. To rozwiązanie dla osób, które oczekują najwyższej jakości światła zapewniającej oryginalną stylistykę wystroju. Innowacyjne rozwiązania w nich zastosowane oferują idealnie jednolitą linię światła na całej długości paska. Ich wysokie parametry świetlne pozwalają na wykorzystanie ich w charakterze oświetlenia głównego, ale i dodatkowego. Efektowność formy, jak i różnorodność zastosowań, pozwala tworzyć z nich niesamowite aranżacje z wykorzystaniem nowoczesnego oświetlenia.

Taśmy LED COB dla każdej przestrzeni

Linie świetlne LED to rozwiązanie, które z powodzeniem znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Mogą mieć charakter typowo dekoracyjny, jak i funkcjonalny stanowiąc podstawowe źródło światła. Taśmy LED COB to opcja popularna w galeriach handlowych, gdzie podkreśla dekorację wnętrza, w domach prywatnych stanowiąc zamiennik lamp, ale i w parkach czy na skwerach tworząc oryginalną oprawę różnych detali. Można zauważyć je także na licznych elewacjach budynków, gdzie kreują ciekawą dekorację ścienną, wokół domów czy w sklepach gdzie dbają o główne oświetlenie liniowe. Powyższe przykłady to jednak tylko namiastka możliwości jakie oferują taśmy LED COB. Ich elastyczność, uniwersalność i możliwość wykorzystania w najróżniejszych warunkach, daje kreatorom niczym nieograniczone pole do popisu. Szeroka gama źródeł światła, elementów sterujących i profili aluminiowych przeznaczonych do tego typu oświetlenia LED pozwala zastosować je wszędzie tam, gdzie tego chcemy i jak chcemy.

Więcej w sklepie ELED.pl

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: