Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 22 lipca 2024

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Wybierając się nawet na kilka dni do obcego nam miasta trzeba liczyć się z tym, że odnalezienie się w nim nie będzie takie proste, jakby się nam z pozoru mogło wydawać. Podróżowanie komunikacją miejską może nie spełniać naszych oczekiwań pod względem czasowym.

Aby dojechać do daleko położonych zakątków trzeba będzie się kilkukrotnie przesiadać, a i tak nie znajdziemy się bezpośrednio w tam, gdzie chcieliśmy trafić. Sprawdź, jakie argumenty przemawiają za tym, że podróżowanie taksówką jest lepsze niż jazda autobusami.

Szybko i do celu

Największym problemem autobusów jest to, że nigdy nie przyjeżdżają na czas. Rozkład jazdy transportu publicznego jest w dużej mierze uzależniony od ruchu na trasie i innych bezpośrednich przyczyn, które mogą opóźnić jazdę autobusu lub tramwaju. Oczywiście nie jest to zbyt dużym problemem, jeśli chodzi o jeden autobus, który spóźni się tylko kilka minut. Prawdziwy kłopot pojawia się dopiero wtedy, gdy po drodze musimy zaliczyć dwie przesiadki, a spóźnienie się pierwszego pojazdu wiąże się z koniecznością czekania kilkudziesięciu minut na kolejny.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi firmy taksówkarskiej (np. https://ns.taxi/) nie będziesz musiał przejmować się czasem ani tym, że część drogi trzeba będzie pokonać na nogach. Kierowca bez problemu zawiezie Cię w miejsce, które mu wskażesz, a przy tym zrobi to szybko i w miarę możliwości pojedzie najkrótszą możliwą drogą.

Komfort jazdy

Podróżowanie komunikacją miejską w godzinach szczytu nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Nie wszystkie autobusy posiadają klimatyzację albo nie mają jej włączonej. Zaduch, ogrom ludzi, brak miejsc do siedzenia a nieraz i do stania sprawia, że może się zakręcić w głowie. W przypadku jazdy taksówką jedziesz wygodnie i w komfortowych warunkach. Kierowca bez żadnego problemu spełni wszystkie Twoje prośby dotyczące obniżenia lub podniesienia temperatury w aucie. Do tego nie musisz trzymać pod pachą bagażu w obawie, że ktoś Ci go ukradnie. Zostanie on zapakowany do bagażnika, dzięki czemu nie będzie wadził pod nogami.

W przypadku wyboru profesjonalnej firmy taksówkarskiej takiej jak Taxi Nowy Sącz, możesz liczyć na podróż z cechującym się wysoką kulturą osobistą kierowcą, który z największą przyjemnością doradzi Ci, które miejsca warto zwiedzić, co zobaczyć i gdzie zjeść smaczny posiłek. Pokrótce wyjaśni również jak dotrzeć do wspomnianych miejsc, abyś nie musiał błądzić po obcym Ci mieście.

skyscraper-16045

Komentarze:

Turystyka

Borówki z Krużlowej skradną serce niejednego! Słodkie i ekologiczne (FILM)

“Borówki od Jaśka” to hasło jakie funkcjonuje na ustach wielu klientów, chcących kupić ten słodki, ciemnoniebieski owoc w naszym regionie. Tym bardziej, że plantacja borówek znajduje się w Krużlowej Niżnej i prowadzą je osoby, dla których owocowe krzewy to nie tylko biznes ale także marzenia, pasja i życiowe wyzwania. Poznajcie to wyjątkowe miejsce!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: