Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 23 czerwca 2024

Święto Wiosny w Stróżach odbędzie się po raz drugi. Już w sobotę!

Zakład Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej oraz Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach przygotowują na najbliższą sobotę, 29 kwietnia br. wielką fetę związaną z nadejściem wiosny. Dla takich atrakcji jakie są zaplanowane w tym dniu, warto wybrać się do Stróż.

Otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 10.00. Organizatorzy pomyśleli o wszystkich gościach, dlatego nie zabraknie rozrywki zarówno dla starszych, jak i tych najmłodszych.

Wszyscy, którzy nie mają lęku wysokości i pragną doświadczyć lotu balonem podczas „Święta Wiosny” w Stróżach będą mieli okazję sprawdzić swoją odwagę. Loty balonem będą się odbywać od godz. 13.00 do 19.00. Dla miłośników motoryzacji przygotowano wystawę zabytkowych pojazdów. Nie zabraknie także  atrakcji dla dzieci, które będą mogły wziąć udział w zawodach Ministrongman prowadzonych przez Tomasza Kowala, obejrzeć bajkę w ramach “Kina pod gołym niebem” oraz skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez Ranczo Przyjaciół Przyrody. Atrakcją dla młodych adeptów futbolu będzie “Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Akademii Kolejarz”. Zaś dla wszystkich, dla których wiosna to czas pielęgnacji ogrodu, organizatorzy przygotowali II Festiwal Kwiatów, na który składają się zaproszeni zostali producenci wiosennych kwiatów, krzewów ozdobnych, wystawcy sprzętu ogrodniczego oraz wystawcy mebli ogrodowych.  Na tym jednak nie koniec. „Święto Wiosny” to również znane osobistości telewizji i sportu, muzyka i prawdziwie piknikowa atmosfera.

Gośćmi specjalnymi „Święta Wiosny” będą Gabriel Fleszar znany wokalista i autor tekstów, który wylansował przebój “Kroplą deszczu”, Siostra Anastazja – autorka kulinarnych bestsellerów sprzedanych w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy, Siostra Salomea – wybitna znawczyni kuchni śródziemnomorskiej i autorka wielu publikacji zgłębiających tajniki kuchni włoskiej oraz jeden z najlepszych polskich siłaczy Tomasz „Góral” Kowal. Siostry Anastazja i Salomea będą przygotowywać potrawy z grilla, udzielać porad kulinarnych, a także podpisywać swoje książki. Podczas organizowanych konkursów oraz licytacji będzie można wygrać lub wylicytować wiele gadżetów, m. in. szalik aktualnego piłkarskiego Mistrza Polski i uczestnika obecnej edycji Ligi Mistrzów – Legii Warszawa wraz z autografami zawodników i koszulkę z autografami wielokrotnego Mistrza Polski w piłce siatkowej mężczyzn – PGE Skry Bełchatów.  Warto wziąć udział w licytacji, ponieważ uzyskane w ten sposób środki finansowe będą przeznaczone na rozbudowę placu zabaw dla dzieci z dysfunkcjami ruchu. Podczas imprezy odbędzie się także zbiórka pieniędzy na leczenie Ewy Przybyło – chorującej na nowotwór złośliwy kobiety będącej jednocześnie w 5 miesiącu ciąży. Ogromną atrakcją będą również wybory Miss Wiosny oraz Małej Miss Wiosny. Jury pod przewodnictwem Gabriela Fleszara i pod czujnym okiem Tomka Kowala będzie przede wszystkim oceniać wiosenne stylizacje uczestniczek konkursów. Dla Miss Wiosna i Małej Miss organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Po konkursie Miss Wiosna odbędzie się koncert Gabriela Fleszara. Na zakończenie dnia przewidziany jest koncert zespołu Skrzypki – laureata I Małopolskiego Festiwalu Weselnych Zespołów Muzycznych i Weselnych Wodzirejów, a całość zwieńczy swoim widowiskiem Teatr Ognia “Ergo”.

Sw-Wiosny-2017-A8

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: