Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 25 września 2022

Mamy Mistrza Świata Kickboxingu z Grybowa! Jest nim Szymon Góra

Ogromny sukces osiągnął 14-letni mieszkaniec Grybowa – Szymon Góra zawodnik UKS Gladiator. Podczas Mistrzostwa Świata w kickboxingu kadetów i juniorów w Dublinie, młody Grybowianin zdobył tytuł Mistrza Świata wpisując się w karty historii nie tylko miasta ale i całego regionu. 

– Szymon stoczył trzy walki, pierwszą wygrywając na punkty z zawodnikiem z Bułgarii, kolejna z Węgrem zakończyła się przed czasem przez TKO ( nokaut techniczny ) oczywiście na korzyść Szymka – napisał w podsumowaniu Amadeusz Kwiatkowski, trener Mistrza. – W finale Szymon po raz kolejny zmierzył się z Bułgarem, który próbował „pomścić” swojego rodaka z pierwszej walki jednak i tym razem nasz mistrz wyszedł z tego pojedynku zwycięsko wygrywając 3:0 i zostając Mistrzem Świata w kickboxingu w formule kicklight do 42 kg kadetów starszych. Oprócz Szymona w reprezentacji Polski na tych zawodach były też dwie inne zawodniczki z naszego klubu. Ania Gomułka reprezentowała Polskę w kategorii wagowej do 55 kg, niestety już w pierwszej walce musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki z Włoch. Julia Oleksy walczyła w kategorii 50kg, podobnie jak Ania, Julka przegrała z Włoszką. Nie ma się czym martwić bo walki były naprawdę dobre, na najwyższym światowym poziomie. Dziewczyny zostawiły na macie całe serducho i naprawdę nie dużo brakło a mielibyśmy w Gladiatorze więcej medali MŚ. Znając dziewczyny ta porażka będzie dla nich motorem napędowym do jeszcze większej pracy na treningach. A wtedy sukces to tylko kwestia czasu. Zresztą trzeba pamiętać, że Mistrzostwa Świata to impreza na której nie ma ludzi z przypadku. I duma mnie rozpiera na myśl, że wśród tej światowej czołówki jest trójka moich zawodników. Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować ludziom i instytucjom bez których ten wyjazd nie był by możliwy. Dziękujemy naszym sponsorom, jak widać warto w nas inwestować ! – kończy trener UKS Gladiator

Specjalne gratulacje dla Mistrza złożył podczas części oficjalnej Jesieni Grybowskiej burmistrz miasta Grybowa Paweł Fyda w towarzystwie Józefa Góry przewodniczącego Rady Miasta Grybowa.

Wśród sponsorów i darczyńców, którzy umożliwili młodej kadrze wyjazd na zawody znalazło się m.in. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Miasto Grybów, firmy: Wac Woj, Mikulec, Elektro-Partner A.S Janusz Broda, Florex Mariusz i Ewa Pękala, Rod Bruk oraz Bank Spółdzielczy w Grybowie!

fot. UKS Gladiator / M. Książkiewicz


 

Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Wydarzenia

Budownictwo Filipowicz

Reklama

Studio projektowe Bobowa
Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: