Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 05 czerwca 2023
biuro rachunkowe, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia, Grybów

Mamy Mistrza Świata Kickboxingu z Grybowa! Jest nim Szymon Góra

Ogromny sukces osiągnął 14-letni mieszkaniec Grybowa – Szymon Góra zawodnik UKS Gladiator. Podczas Mistrzostwa Świata w kickboxingu kadetów i juniorów w Dublinie, młody Grybowianin zdobył tytuł Mistrza Świata wpisując się w karty historii nie tylko miasta ale i całego regionu. 

– Szymon stoczył trzy walki, pierwszą wygrywając na punkty z zawodnikiem z Bułgarii, kolejna z Węgrem zakończyła się przed czasem przez TKO ( nokaut techniczny ) oczywiście na korzyść Szymka – napisał w podsumowaniu Amadeusz Kwiatkowski, trener Mistrza. – W finale Szymon po raz kolejny zmierzył się z Bułgarem, który próbował „pomścić” swojego rodaka z pierwszej walki jednak i tym razem nasz mistrz wyszedł z tego pojedynku zwycięsko wygrywając 3:0 i zostając Mistrzem Świata w kickboxingu w formule kicklight do 42 kg kadetów starszych. Oprócz Szymona w reprezentacji Polski na tych zawodach były też dwie inne zawodniczki z naszego klubu. Ania Gomułka reprezentowała Polskę w kategorii wagowej do 55 kg, niestety już w pierwszej walce musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki z Włoch. Julia Oleksy walczyła w kategorii 50kg, podobnie jak Ania, Julka przegrała z Włoszką. Nie ma się czym martwić bo walki były naprawdę dobre, na najwyższym światowym poziomie. Dziewczyny zostawiły na macie całe serducho i naprawdę nie dużo brakło a mielibyśmy w Gladiatorze więcej medali MŚ. Znając dziewczyny ta porażka będzie dla nich motorem napędowym do jeszcze większej pracy na treningach. A wtedy sukces to tylko kwestia czasu. Zresztą trzeba pamiętać, że Mistrzostwa Świata to impreza na której nie ma ludzi z przypadku. I duma mnie rozpiera na myśl, że wśród tej światowej czołówki jest trójka moich zawodników. Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować ludziom i instytucjom bez których ten wyjazd nie był by możliwy. Dziękujemy naszym sponsorom, jak widać warto w nas inwestować ! – kończy trener UKS Gladiator

Specjalne gratulacje dla Mistrza złożył podczas części oficjalnej Jesieni Grybowskiej burmistrz miasta Grybowa Paweł Fyda w towarzystwie Józefa Góry przewodniczącego Rady Miasta Grybowa.

Wśród sponsorów i darczyńców, którzy umożliwili młodej kadrze wyjazd na zawody znalazło się m.in. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Miasto Grybów, firmy: Wac Woj, Mikulec, Elektro-Partner A.S Janusz Broda, Florex Mariusz i Ewa Pękala, Rod Bruk oraz Bank Spółdzielczy w Grybowie!

fot. UKS Gladiator / M. Książkiewicz


 

Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Ena - drewno egzotyczne

Wydarzenia

AF Constructions

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: