Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
wtorek 09 sierpnia 2022
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa

Uczyli się jeździć na nartach w Tyliczu (TV)

Przez dwa tygodnie ferii zimowych, dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Grybów mieli możliwość uczestniczyć w turnusie zimowym pod nazwą „Już zjeżdżam”, którego organizatorem była firma Soma-Sport z Grybowa.

Celem zimowiska było zorganizowanie wyjazdów do Tylicza. Na stoku narciarskim Master-Ski dzieci i młodzież, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, szlifowali swoje umiejętności jazdy na nartach. W obozie wzięły udział dzieci z terenu miasta i gminy Grybów w wieku od 4 do 16 lat. Codziennie o godz. 7:00 młodzi adepci zimowego szaleństwa wyjeżdżali na stok, wracali natomiast o 14:00.

– W obozie narciarskim zorganizowanym wspólnie z Miastem i Gminą Grybów wzięło udział około 130 uczestników – mówi Jakub Łukaszyk, organizator, przedstawiciel firmy Soma-Sport. – Wszystkie dzieci szczęśliwie i bezpiecznie ukończyły obydwa nasze turnusy a każde dziecko poprawiło lub nabyło od podstaw umiejętności jazdy na nartach. Początkujących osób mieliśmy ponad połowę osób, około 70. Mieliśmy także przedszkole narciarskie 4 i 5 latki. Na koniec wszyscy zjechali w urządzonym slalomie, dlatego można powiedzieć, że jest to prawdziwy sukces. Każdy z uczestników otrzymał medale wręczone przez burmistrz i wójta.

Każde dziecko, oprócz instruktora, miało zapewniony karnet na wyciąg oraz suchy prowiant uzupełniony o ciepły napój. Podczas turnusu przeprowadzony został również egzamin z jazdy na nartach I stopnia, który zdali wszyscy uczestnicy zimowiska. W ciągu dwóch tygodni wspaniałej zabawy na śniegu na twarzach ponad setki dzieci – młodszych i tych nieco starszych – malował się uśmiech i satysfakcja.

Obóz zorganizowany został przez firmę Soma-Sport przy udziale miasta i gminy Grybów. Chcę bardzo podziękować organizatorom, przede wszystkim panom Piotrowi Dylowi i Jakubowi Łukaszczykowi, za organizację tego obozu narciarskiego, dzięki któremu z nauki jazdy na nartach mogło skorzystać kilkadziesiąt dzieci naszego miasta – skomentował inicjatywę burmistrz Grybowa, Paweł Fyda.

Pod koniec każdego z turnusu odbywały się zjazdy na czas, po których wszyscy bez wyjątku otrzymali medale. Ich wręczenia dokonał burmistrz Grybowa Paweł Fyda oraz wójt gminy Grybów Piotr Krok.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z zimowiska.

fot. Mateusz Książkiewicz


 

Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Wydarzenia

Budownictwo Filipowicz

Reklama

Studio projektowe Bobowa
Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: