
Sporo się ostatnio dzieje w kontekście wydarzeń sportowych. Burmistrz miasta Grybów i kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie zapraszają na Zakładowy Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Grybów „AKTYWNY ORLIK”. Odbędzie się 5 lipca 2026 roku o godzinie 15.
W programie:
- atrakcje dla całej rodziny: dmuchańce i zjeżdżalnie,
- warsztaty piłkarskie, karaoke sportowe, grill, poczęstunek,
- konsultacje dietetyczne, pomiary ciała,
- nagrody i puchary dla zwycięzców.
Wydarzenie odbędzie się na kompleksie boisk sportowych „Orlik 2012”. Zapisy i wszelkie informacje są dostępne pod numerem 18 542 43 10 lub adresem e-mail: [email protected]
Projekt finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.











