Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 23 czerwca 2024

Wspaniałe akcje i piękne gole! MOSiR Grybów CUP #2

Dwa weekendy pełne sportowej rywalizacji na Stadionie Miejskim w Grybowie. Grybów MOSiR Cup powrócił z edycją wiosenną. W piłkarskich zmaganiach wzięło udział około 370 zawodników z roczników 2013, 2014 i 2015. Nie zabrakło również wstępów tanecznych grupy Cheeledears oraz atrakcji przygotowanych przez grupę ZWARIOWANI.

Mnóstwo pozytywnych emocji, wspaniałych akcji oraz pięknych goli. Niezapomniane dwa weekendy pełne piłkarskich zmagań! Grybów MOSiR CUP powrócił z edycją wiosenną, gromadząc na Stadionie Miejskim blisko 400 zawodników z różnych stron, w tym piłkarzy z Ukrainy. Dziecięcy festiwal piłki nożnej to cykliczne wydarzenie odbywające się zarówno zimą, jak i latem. Głównym celem turnieju jest wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami i dostarczenie radości poprzez dobrą zabawę.

O pierwszym weekendzie piłkarskich zmagań MOSiR Grybów CUP pisaliśmy tutaj: Wiosenne zmagania MOSiR Grybów CUP! (FOTO)

Patronat nad imprezą sportową objęli Burmistrz Miasta Grybów, Paweł Fyda oraz Poseł RP Ryszard Wilk. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie.

Na każdego z zawodników czekały medale, a zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych były dmuchane zjeżdżalnie oraz mała gastronomia.

W II Turnieju MOSiR CUP udział wzięli: Akademia MOSiR Grybów, Sandecja Nowy Sącz, Poprad Rytro, Kolejarz Stróże, Akademia Talent, Sokoliki Stary Sącz,  MUKS Halny Kamienica, MKUS Mineralni, Kolosok Rachoshino, Polany Berest,  Aserekteam Gorlice, Dunajec Nowy Sącz,  KS Helena Nowy Sącz, Podhalanin Biecz, Gol Zabełcze, UKS Weronica Jelna Staszkówka.

Zwycięzcami minionych rozgrywek okazali się: Aserekteam Gorlice, Sokoliki Stary Sącz oraz MUKS Halny Kamienica.

-Serdecznie dziękujemy zawodnikom i trenerom drużyn za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za każdą miłą uwagę. Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta Grybów oraz Przedstawicieli Rady Miejskiej w Grybowie za ich obecność i wsparcie takich wydarzeń. Wyrazy wdzięczności składamy także rodzicom wszystkich młodych zawodników. Dziękujemy również Radnemu Powiatu Nowosądeckiego, Panu Wojciechowi Ślusarczykowi, za jego bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w prowadzenie Turniejów- mówi Monika Mikulska, Kierownik MOSiR w Grybowie. 

Fot. Miłosz Jerzak, Kinga Gruca


Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: