Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 23 czerwca 2024

Poprzez śpiew złożyli życzenia wszystkim mamom!

Koncert pt. „Jesteś Mamą” to inicjatywa zorganizowana ze specjalną dedykacją dla wszystkich mam z terenu Miasta Grybowa i Ziemi Grybowskiej. Grupa wokalno-instrumentalna po raz kolejny zaprezentowała swoje umiejętności i  pięknym śpiewem podziękowała i wyraziła swoją wdzięczność  oraz szacunek dla mam, które odgrywają niezastąpioną rolę w ich życiu.

Słowami wiersza „Matka” Konstantego Dobrzyńskiego oraz wyśpiewaną piosenką „Tylko ty mamo” rozpoczął się koncert z okazji Dnia Matki – najpiękniejszego i najbardziej osobistego święto w roku.

Podczas wydarzenia zatytułowanego: „Jesteś mamą”, grupa wokalno–instrumentalna działająca przy MCKCiE w Grybowie pod kierunkiem Pana Zbigniewa Bogusza zaprezentowała najpiękniejsze polskie piosenki o mamach i dla mam.

Wśród utworów wyśpiewanych na deskach grybowskiego kina znalazły się „ Nie Ma Jak U Mamy” Wojciecha Młynarskiego, „ Mamo, Nasza Mamo” Czesława Niemena, „Radość Najpiękniejszych Lat” Anny Jantar czy „Arbuzowy Zachód Słońca” Piotra Rubika i Magdy Beredy.

Wśród artystów znaleźli się: Jagoda Kania, Maria Waz, Maja Pękala, Zuzia Obrzut, Dorotka Bagnicka, Basia Biel, Jakub Biel, Bartosz Biel, Nikodem Kogut, Adam Kogut, Karol Bogusz, Bogdan Bagnicki, Aniela Irzyk, Maja Baran, Weronika Klocek, Julia Klocek, Zofia Rola, Karolina Radzik, Magdalena Dwojak, Magdalena Siedlarz.

O ostatnim koncercie  tej grupy muzycznej pisaliśmy tutaj Od Jantar po Presleya. Wieczór przepełniony muzyką światowych gwiazd!

-Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dyrektor MCKCiE w Grybowie, Pani Anecie Galei- Ligęza za organizację tego pięknego wydarzenia. Dziękuję również Panu Zbigniewowi Boguszowi za przygotowanie artystów do dzisiejszego koncertu. Kolejny piękny występ w wykonaniu naszej grupy wokalno-instrumentalnej zgromadził tłumy mieszkańców. Swoim talentem pokazujecie, że muzyka to nie tylko wasza pasja, ale również  możliwość wyrażania emocji, uczuć oraz myśli. Dziękuję, że dajecie nam możliwość wspólnego celebrowania ważnych chwil i tworzenia niezapomnianych wspomnień- mówi Paweł Fyda Burmistrz Miasta Grybowa.

Fot. Jakub Gąsior


Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: