Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

Wiktor Obrzut: wójt nie powinien wyprowadzać mieszkańców w las!

Bez wątpienia kampania wyborcza to bardzo specyficzny czas, a zwłaszcza na jej finiszu. Mieszkańcy chcą dostępu do danych czy też informacji, gorzej jeśli one są przedstawiane w mylnym tonie. Wiktor Obrzut kandydat na Wójta Gminny Grybów zwraca uwagę na to co się aktualnie dzieje na profilu publicznym Wójta Gminy Grybów. “Jesteśmy świadkami wybielania pewnych spraw, jestem tego ogromnym przeciwnikiem” – mówi Obrzut.

Internetowe zawieruchy związane z kampanią wyborczą rozpoczęły się już kilka tygodni temu, kiedy to Wójt Jacek Migacz opublikował post dotyczący swojego poparcia, które owszem było ale cztery lata wcześniej.

– Ludzie się na nim zawiedli – tak komentuje Szymon Obrzut, który wówczas upatrywał w Migaczu szansy dla gminy. Aktualnie poparcia mu jednak nie udziela. 

W podobnym tonie wypowiedział się Piotr Wojtas za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Wprost pyta czy jest to MANIPULACJA CZY SPÓŹNIONE PODZIĘKOWANIA? Podkreśla, że nadzieja jaką mieli jako mieszkańcy cztery lata temu została rozwiana. Zarzuca próbę manipulacji oraz brak pomysłu aktualnego wójta, skoro manipuluje wpisem sprzed 5 lat.

 

Dzisiaj kolejnym powodem do różnych fake newsów był film podsumowująca aktualną kadencje wójta Migacza. Pada w niej zgrabne sformułowanie dotyczące długu, który ujęty jest w kontekście inwestycji ale nie całego budżetu. Dopiero mieszkańcy zwrócili uwagę w komentarzach, że dług istnieje i wynosi on około 8 milionów złotych bowiem tyle jest przeznaczone na spłatę zobowiązania Gminy Grybów w sprawozdaniu finansowym opublikowanym na stronie BIP Urzędu Gminy Grybów.

Przeciwnym takim praktykom jest Wiktor Obrzut – kandydat na wójta Gminy Grybów. Startując w wyborach, podjąłem się misji aby stworzyć otwarty urząd, urząd przyjazny mieszkańcom to jedno. Po drugie jestem przeciwny manipulacji faktami czy informacjami. Tym bardziej, że nie ma nic złego w długu. Każda przedsiębiorcza osoba wie, że dobry kredyt potrafi być świetną inwestycją. Czasem lepiej zrobić coś wcześniej niż później. Mam nadzieje, że emocje wyborcze opadną a zdrowy rozsądek pozostanie na całą najbliższa kadencję. Na pewno skorzystają na tym sami mieszkańcy. 

 

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: