Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 23 maja 2024

Hefajstos samorządu w rękach Miasta Grybowa!

Uroczysta gala pn. „Wzorowa Gmina” to wydarzenie podczas którego wyróżnione i nagrodzone zostają m.in. samorządy za szczególny wkład i troskę o swoje miasto i gminę. Wśród jednostek terytorialnych, zauważonych i docenionych w skali całego województwa małopolskiego, znalazło się Miasto Grybów. Nagroda ta stanowi uznanie dla wysiłku i zaangażowania na rzecz całej grybowskiej społeczności.

To wielkie wyróżnienie, które obrazuje, jak wiele w Mieście Grybowie zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Zrealizowano mnóstwo zadań oraz podjęto dużo działań, wkładając przy tym ogromny trud, aby nasza mała ojczyzna stała się jeszcze lepszym miejscem do życia.

-Chciałbym serdecznie podziękować za to, że mogę pracować na rzecz mieszkańców Miasta Grybowa. Dziękuję mieszkańcom że mogę pełnić funkcję burmistrza miasta, a wspólnie z mieszkańcami realizować ich plany i marzenia. Ten dzisiejszy dzień to kolejny dowód na to, że razem możemy wiele! Podziękowania za współpracę pragnę przekazać także dla wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Grybowie oraz dyrektorów, kierowników i prezesów placówek miejskich. Za dobrą współpracę dziękuję w dniu dzisiejszym również Radnym Rady Miejskiej na czele z panem Przewodniczącym Rady. Dziękuję serdecznie za ogromne zaangażowanie, wsparcie i współpracę przy realizacji wielu ciekawych i cennych zadań-mówi Burmistrz Paweł Fyda. Mieszkańcy Miasta Grybowa, to wspaniali ludzie i wspaniała społeczność, dla której warto pracować i warto żyć!

Honorowy patronat nad konkursem pn. „Wzorowa Gmina” sprawował Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski. Na wydarzeniu nie zabrakło również zaproszonych gości oraz przedstawicieli wyróżnionych miejscowości.

Wśród nagrodzonych samorządów znaleźli się gmina Niedźwiedź, gmina Krzeszowice, Miasto Grybów, gmina Łużna, Świątniki Górne, gmina Bolesław, gmina Łapanów.

Konkurs „Wzorowa Gmina” to przedsięwzięcie, które pokazuje nie tylko zaangażowanie lokalnych władz, ale również wkład i poświęcenie przedstawicieli samorządu w życie i rozwój lokalnej społeczności.

Cieszymy się, że Miasto Grybów po raz kolejny zostało zauważone i docenione na skali wojewódzkiej. To pokazuje, że nie próżnujemy, tylko prężnie działamy, dążąc do dalszego i skutecznego rozwoju.

-Nagrodę, którą otrzymałem, pragnę przekazać i dedykować wszystkim mieszkańcom Miasta Grybowa w podziękowaniu za dotychczasową współpracę i oczywiście życząc, aby kolejne lata przyniosły nam wiele dobrych dni, takich jak ten dzisiejszy. Życzę, aby nasze miasto w dalszym ciągu prężnie się rozwijało, było piękne i wspaniałe- Paweł Fyda Burmistrz Miasta Grybów.

Fot. Mateusz Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: