Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
poniedziałek 15 kwietnia 2024

Jesteśmy otwarci na współpracę! Stawiamy na młodość!

Dziś (tj. 19 marca br.) w biurze Posła Prawa i Sprawiedliwości Patryka Wichra miało miejsce Śniadanie Prasowe z udziałem kandydatów do Rady Miasta Nowego Sącza Jakuba Kruczka i Kamila Olesiaka. Podczas spotkania podsumowano m.in. dotychczasowe działania podjęte w Nowym Sączu oraz podkreślono rolę ludzi młodych na listach wyborczych w nadchodzących wyborach samorządowych.

Śniadanie Prasowe odbyło się w okresie przedwyborczej gorączki wynikającej z  trwającej kampanii wyborczej. Podczas dzisiejszego spotkania Patryk Wicher wspomniał o dotychczasowych działaniach podejmowanych na terenie Nowego Sącza w tym m.in. powstaniu Centrum Krwiodawstwa i Centrum Edukacji Krwi, kolejnym etapie trasy Podłęże- Piekiełko, ważnej dla całej sądecczyzny i limanowszczyzny. Nie sposób było również nie wspomnieć o budowie kolejnych stopni wodnych na rzece Kamienica w Nowym Sączu, remoncie dróg m.in. ulicy Śniadeckich, Jodłowej, Gucwy, Okulickiego, Wiśniowieckiego, które uzyskały wsparcie rządowe w kwocie 37 milionów złotych. Warte podkreślenia jest to, że wszystkie drogi i ronda budowane i modernizowane na terenie Nowego Sącza miały udział pieniędzy publicznych (50-80%).

Podczas spotkania Patryk Wicher przedstawił dwóch kandydatów startujących w nadchodzących wyborach samorządowych z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Są nimi Jakub Kruczek oraz Kamil Olesiak. Stawiają na młodość i wyrażają chęć współpracy i podejmowania rozmów, w takim kierunku, aby na Ziemi Sądeckiej żyło się lepiej.

-Z Panem Posłem działamy od lat, angażujemy się w różne inicjatywy na szczeblu lokalnym, ale też państwowym. Zachęcamy młode osoby, które chcą zaangażować się w życie polityczne, mają chęci, a  los Polski uważają za ważny, zapraszamy do biura na ulicy Kolejowej. Zachęcamy serdecznie!- mówił podczas spotkania kandydat do Rady Miasta Nowego Sącza Kamil Olesiak. 

-Warto podkreślić cechę charakterystyczną dla nas wszystkich tutaj zebranych- młodość. Pan Poseł wspiera osoby młode, z racji tego, że sam jest młody. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, działalność społeczna. Nie można mówić o samorządzie, nie działając społecznie. Wszystkich nas tutaj połączyły m.in. Stowarzyszenie „Orion”, „Młodzi Aktywni” i wiele innych ciał, które powstawały przez wiele lat. Chcemy podkreślić, że każdy głos będzie słyszalny, w szczególności tych młodych, którym zależy, aby mieli swoich reprezentantów w Radzie Miasta, Zarządach Osiedli i innych organach. Zapraszamy do współpracy nie tylko przy działalności politycznej. Jeśli macie jakieś pomysły na festiwale, koncerty, festyny to zapraszamy. Nasze biuro jest dla Was otwarte! Nasza współpraca może być owocna-  mówił podczas spotkania Kuba Kruczek, kandydat do Rady Miasta Nowego Sącza.

Fot. Jakub Gąsior


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: