Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
sobota 20 lipca 2024

Ależ to był niezapomniany wieczór! Dzień Kobiet w mieście Grybów!

Takiego Dnia Kobiet mogą nam pozazdrościć w całym regionie! W piątek tj. 8 marca w Miejskim Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie odbył się koncert ze specjalną dedykacją dla wszystkich Pań z terenu Miasta Grybowa i Ziemi Grybowskiej. Na deskach Kina Biała wystąpił znany wokalista Mateusz Mijal.

Piątkowy wieczór zdecydowanie należał do naszych Pań, które tak licznie wzięły udział w koncercie z okazji Dnia Kobiet. Na scenie Miejskiego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji wystąpił pochodzący z Jasła wokalista i kompozytor. Artysta znany z takich hitów jak „ Niech się ludzie śmieją”, „Winny”, „Wyjątkowa”.

Impreza zorganizowana została specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet przez Samorząd Miasta Grybów. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 kobiet. Internauci mogli śledzić muzyczne wydarzenie na łamach naszego portalu, dzięki transmisji LIVE, o którą zadbała zaprzyjaźniona ekipa filmowa Uzeler Arts – twórcy filmów i fotografii.

W imieniu samorządu Miasta Grybowa, ale i swoim własnym pragnę jeszcze raz w dniu dzisiejszym złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, wszelkich pomyślności, radości dnia codziennego oraz samych pięknych i słonecznych dni takich jak ten dzisiejszy. Uśmiechu na twarzy, radości, wiele miłości. Kochajcie nas, bądźcie kochane i róbmy wszystko, aby świętować takie piękne dni, jak ten dzisiejszy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i oczywiście do zobaczenia na kolejnych pięknych wydarzeniach, których organizatorem jest Samorząd Miasta Grybowa oraz Miejskie Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie- mówi Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda.

Celebrację  Dnia Kobiet samorząd rozpoczął w 2016 roku występem Kwintetu Karkowskiej orkiestry salonowej. Rok później na scenie wystąpił Jan Wojdak z zespołu Wawele, a w 2018 Zespół Gang Marcela. Kolejne lata to koncerty solistów Pawła Gołeckiego, a po przerwie spowodowanej covidem Damiana Holeckiego.

Mateusz Mijal śpiewał dla grybowskiej publiczności podczas Jesieni Grybowskiej już dwukrotnie, najpierw w 2015 roku, a następnie w 2017 roku. Pochodzący z Jasła wokalista i kompozytor powtarza, że Grybów jest cudownym miejscem, do którego lubi powracać.

W Grybowie jak zawsze fantastyczna atmosfera i cudowni ludzie. Zawsze miło tutaj wracać-mówi Mateusz Mijal. Cudowna zabawa. Panie, które przepięknie śpiewały, bawiły się, tańczyły. Klaskania było co niemiara. Dziękuję, że tak licznie Panie przybyły na te dwa koncerty. Cieszę się, że mogliśmy razem spędzić ten czas. Dziękuję za zaproszenie. Jak zwykle Grybów nie zawiódł- dodaje wokalista.

Oprócz muzycznej propozycji mieszkańcy mogli wziąć udział również w sportowych zmaganiach zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie. O czym pisaliśmy tutaj- https://grybow24.pl/2024/03/grybow-hucznie-obchodzil-dzien-kobiet-sportowo-i-koncertowo/. 

Dziękujemy za liczny udział w obchodach Dnia Kobiet. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was!

Fot. Mateusz KsiążkiewiczKomentarze:

Turystyka

Borówki z Krużlowej skradną serce niejednego! Słodkie i ekologiczne (FILM)

“Borówki od Jaśka” to hasło jakie funkcjonuje na ustach wielu klientów, chcących kupić ten słodki, ciemnoniebieski owoc w naszym regionie. Tym bardziej, że plantacja borówek znajduje się w Krużlowej Niżnej i prowadzą je osoby, dla których owocowe krzewy to nie tylko biznes ale także marzenia, pasja i życiowe wyzwania. Poznajcie to wyjątkowe miejsce!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: