Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 23 lutego 2024
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Weekend pełen sportowej pasji. Grybów Cup znowu przyciąga tłumy.

Ostatni weekend w naszym mieście był pełen sportowej rywalizacji. Kolejny turniej MOSiR Grybów Cup, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych z całego regionu. To wspaniała inicjatywa, dzięki której najmłodsi mieli okazję wykazać się nie tylko umiejętnościami piłkarskimi, ale również duchem rywalizacji fair play.

W miniony weekend (tj. 27-28 stycznia) hala sportowa w Liceum Ogólnokształcącym w Grybowie od samego rana tętniła życiem oraz duchem sportowej rywalizacji. Po raz kolejny dzięki zaangażowaniu wielu osób, a w szczególności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie, młodzi piłkarze mogli wziąć udział w grybowskim turnieju.

Turniej oficjalnie otworzył Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda, Przewodniczący Rady Miejskiej w Grybowie Józef Góra, Radna Rady Miejskiej w Grybowie Jadwiga Totoś oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie Monika Mikulska.

-Od samego początku można było zauważyć wspaniałą rywalizację i wielkie serca zawodników oraz kibicujących- mówi Monika Mikulska, Kierownik MOSiR Grybów. Gratulujemy wszystkim dzieciom oraz trenerom poszczególnych drużyn. Dziękujemy również trenerowi oraz koordynatorowi Akademii MOSiR Grybów panu Markowi Zagórskiemu za pomoc w organizacji.

Do naszego miasta przyjechało około 200 zawodników wraz z trenerami i opiekunami. W imprezie łącznie wzięło udział 12 zespołów. W miniony weekend zmierzyli się piłkarze z rocznika 2012 oraz 2014. Jednak to nie koniec sportowych potyczek. Kolejne piłkarskie rywalizacje już w ten weekend.

-Spostrzegawczość, szybkość, refleks cechowała zawodników, którzy walczyli na boisku w miniony weekend. Wygranymi byli wszyscy. – Najważniejszy jest czas spędzony z rówieśnikami i dobra zabawa. Mam nadzieję, że młodzi ludzie wymienili się na turnieju kontaktami, a każdy z nich nawiązał nowe przyjaźnie – podkreśla Monika Mikulska, kierownik MOSiR Grybów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza inicjatywa, z którą wyszliśmy po raz pierwszy, dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci Akademii MOSiR Grybów i sztabu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie, zakiełkowała i dzisiaj mamy tego najlepsze owoce.

Sponsorami zawodów byli  ZPHU INEX Sp. z o.o., Firma WAC-WOJ, P.P.H.U Magdalena Kokoczka Pyszotka, firma GORAN- sponsor główny Akademii MOSiR Grybów. 

Równocześnie ze sportowymi zmaganiami w piłce nożnej w Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie odbywała się 8. kolejka zmagań siatkarzy w ALPS Bud-Komplex & Komplex Ubezpieczenia.

Wyniki sobotnich rozgrywek przedstawiają się następująco: 

Młode Lisy Cieniawa – Zelina Jurków – Volleyball – 0:3 (17-25, 21-25, 19-25)

UKS Krzemień Kamionka Wielka – WEWEVIKS PTASZKOWA – 1:3 (25:22, 12:25, 15:25, 21:25)

Czarne Konie Grybów – MOSiR Grybów – 0:3 (10:25, 21:25, 15:25)

UKS START Lipnica Wielka – Old Volleyball Wolves Binczarowa – 3:1 (20:25, 27:25, 25:22, 25:22)

Sędzią sobotnich zawodów był Bogdan Mężyk. Sponsorem głównym rozgrywek została firma Bud-Komplex i Komplex Ubezpieczenia, która wspiera siatkarzy od początku rywalizacji.

-Już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 9 kolejce fazy zasadniczej, która rozegrana zostanie w miejscowości Korzenna. W planach mamy również rozegranie pucharu ligi oraz play-offów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania- mówi Monika Mikulska Kierownik MOSiR Grybów.

Fot. Kinga Gruca/ Jakub Gąsior/ Michał Mucha


DZIEŃ II/ NIEDZIELA 28.01.2024

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: