Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 22 lutego 2024
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa

W Grybowie na sportowo! Kolejny turniej MOSiR!

W Grybowie po raz kolejny czuć było ducha sportowej rywalizacji. W piątek 15 grudnia br., na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Grybowie odbył się Świąteczny Turniej Siatkarski Dwójek. Nie brakowało znakomitej świątecznej atmosfery, pięknych akcji i niesamowitych emocji.

Już po raz kolejny dzięki zaangażowaniu Miejskiego Ośrodka, Sportu i Rekreacji w Grybowie, na czele z kierownik Moniką Mikulską, przy pomocy Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie Jerzego Udzieli oraz Burmistrza Miasta Grybów Pawła Fydy mógł odbyć się kolejny już siatkarski turniej dwójek.

W rywalizacji wzięło udział wiele duetów. Zespoły podzielone na dwie grupy stawiły sobie czoła duchu rywalizacji każdy z każdym. Wyłoniono po 2 drużyny, które awansowały do fazy pucharowej turnieju. Najlepsze zespoły otrzymały puchary i upominki, a na każdego z uczestników czekał pamiątkowy medal.

Na wydarzeniu nie zabrakło również kibiców, którzy, którzy głośnym dopingiem zagrzewali zawodników do walki. Całe wydarzenie odbyło się w znakomitej świątecznej atmosferze, pełnej pięknych akcji i niesamowitych emocji.

Podium prezentowało się następująco:

W kategorii kobiet:

1 miejsce zdobyły Gabriela Olech i Agnieszka Kmak
2 miejsce należało do Żanety Muszyńskiej i Ewy Wiśniowskiej
3 miejsce natomiast zajęła Paulina Pajor i Klaudia Osowska

W kategorii mężczyzn podium prezentowało się następująco:

1 miejsce: Jakub Gliński i Jakub Połeć
2 miejsce: Michał Mól i Rafał Węgrzyn
3 miejsce: Piotr Petryla i Dawid Święs

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Ogromne podziękowania dla kibiców, którzy dawali wsparcie zawodnikom. Dziękujemy wszystkim drużynom, które z ogromnym zaangażowaniem walczyły o każdy punkt, bawiąc się przy tym znakomicie, przestrzegając zasady fair play.  Po miłych rozmowach i uśmiechach na twarzach zakładamy, że turniej się podobał, a kolejne tego typu wydarzenie  należy powtórzyć w niedalekiej przyszłości. Do zobaczenia na kolejnych turniejach- mówi Monika Mikulska, Kierownik MOSiR Grybów.

Fot. K. Gruca

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

AF Constructions

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: