Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 23 lutego 2024
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Śmiech, dobra zabawa i wizyta świętego Mikołaja! Turniej Akademii MOSiR Grybów.

W sobotę, 2 grudnia 2023 r. w Grybowie miał miejsce Turniej Akademii MOSiR Grybów, w ramach którego odbyły się zawody piłkarskie, siatkarskie oraz występy taneczne. Mikołajkowy turniej to doskonała okazja do wspólnej zabawy oraz dzielenia się pasją z innymi.

Już po raz trzeci dzięki zaangażowaniu Burmistrza Miasta Pawła Fydy oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie, odbyły się turnieje sportowe. W pięknej zimowej scenerii na salach gimnastycznych grybowskiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie nie zabrakło dobrej, sportowej rywalizacji.

Dance Grybów

Podczas spotkania dzieci z „Dance Grybów” zaprezentowały zdobyte podczas dwumiesięcznej pracy umiejętności taneczne. Mikołajkowy pokaz to okazja do podsumowania pracy włożonej w naukę choreografii. Młode tancerki musiały wykazać się skupieniem, wyczuciem tempa i muzyki. Na pokazie nie zabrakło licznie zgromadzonej publiczności, która stanowiła dodatkową mobilizację dla młodych tancerek. W ramach Programu Prewencyjnego #DobraDrużynaPZU Akademia MOSiR Grybów mogła zakupić stroje sportowe, w których tancerki zaprezentowały się podczas swojego występu.

Radość, uśmiech i zadowolenie

Zmagania młodych siatkarzy i piłkarzy to pełen emocji, czas rywalizacji. Sportowy duch towarzyszył uczestnikom przez cały turniej. Nie zabrakło wielu radości, uśmiechu i zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu.

Mamy świetnie radzące sobie w rozgrywkach ligowych drużyny siatkarskie, a obserwując w sobotę zmagania młodych zawodników, można śmiało stwierdzić, że to grono sportowych gwiazd rośnie z dnia na dzień – kierownik MOSiR Grybów Monika Mikulska.

Sobotnie spotkanie było doskonałą okazją do świętowania tegorocznych mikołajek. Każdy z zawodników otrzymał drobny upominek. Na zakończenie nie zabrakło wspólnego zdjęcia. Swój udział w turnieju miał również przybyły święty, który wraz ze swoimi pomocnikami wspierał zawodników turnieju.

-Po serii odbić okazało się, że wszystkie osoby, kochają ten sport i traktują ten Turniej również jako fantastyczną zabawę- dodaje kierownik MOSiR Grybów Monika Mikulska.

Turniej miał za zadanie promować zdrowy styl życia oraz rozwijać sprawność ruchową małych sportowców. Mikołajkowe potyczki odbyły się w przemiłej świątecznej atmosferze, a przyjazny klimat tworzyły uśmiechnięte buzie uczestników oraz ich rodzin.

Fot. M. Mucha

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Budownictwo Filipowicz

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: