Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 23 czerwca 2024

Zjednoczona Prawica: razem dla bezpieczeństwa Polski! (TV)

Dzisiaj, 26 czerwca br. przy ul. Kolejowej 15 w Nowy Sączu odbyła się konferencja prasowa Pełnomocnika Okręgu PiS Wiktora Durlaka oraz Parlamentarzystów: Barbary Bartuś, Jana Dudy i Elżbiety Zielińskiej. Tematem spotkania były sprawy bieżące oraz podsumowanie konwencji, która odbyła się w minioną sobotę w Bogatyni, na Dolnym Śląsku.

Bezpieczeństwo Polski jest najważniejsze, zwłaszcza mając na uwadze dynamiczną i niespokojną sytuację na świecie, dlatego do wyborów wystartujemy ze wspólnej listy ZJEDNOCZONEJ PRAWICY – rozpoczął konferencję Senator Wiktor Durlak, pełnomocnik okręgu. – Nasi oponenci często poddawali nasze działania pod krytykę. Tak było chociażby z murem na wschodniej granicy. Donald Tusk mówił, że ten mur nigdy nie powstanie. Dzisiaj jak wiemy, zapora powstała z nowoczesną elektroniką, dzięki czemu możemy czuć się bezpieczniej. Tak więc, nie słowa a czyny – to nas determinuje w działaniu.

– W Bogatyni na Dolnym Śląsku towarzyszyła nam ponad setka osób z subregionu sądeckiego. Dziękuje wszystkim koleżankom i kolegom parlamentarzystom za pomoc w organizacji wyjazdu. To wspólne działanie, pokazuje, że jest w nas wola zwycięstwa – dodał senator.

Atmosfera w Bogatyni. Dlaczego konieczna jest obrona kopalni Turów? 

– Mimo iż sytuacja z kopalnią Turów jest trudna, to w Bogatyni panowała bardzo radosna atmosfera – opowiadała o sobotnim wiecu Barbara Bartus, poseł na Sejm RP. – Była to okazja do rozmów, radosnych powitań. Mogliśmy zobaczyć jak wielu nas jest. Rozmawialiśmy nie tylko o przyszłości Polski, ale przede wszystkim o obronie kopalni, tym bardziej, że Turów wpisuje się w bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju. 

Nie dla migracji narzucanej przez Unię Europejską!

Trzeba powiedzieć wprost: Niemcy, rękami Brukseli chcą nam narzucić abyśmy przyjęli tabuny młodych mężczyzn – mówiła w kontekście migracji Elżbieta Zielińska, poseł na Sejm RP. – Można to wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało, patrząc na obrazki z europy zachodniej, jak płonął chociażby Paryż. Platforma Obywatelska wprowadza polaków w błąd, mówiąc, że wystarczy, że się zgłosimy i przyjmując osoby z Ukrainy wypełniliśmy te wszystkie liczby przyjętych migrantów. Żeby tak się stało, Unia Europejska musiałaby wyrazić na to zgodę. Jako Prawo i Sprawiedliwość mówimy migracji nie, i z tej obranej drogi nie zboczymy. 

Będziemy dbać o bezpieczeństwo Polski. Wojna ekonomiczna w obszarze energetyki

Godząc się na pakt klimatyczny, zaakceptowaliśmy, że do 2050 roku przeprowadzimy dekarbonizację kraju – powiedział Jan Duda, poseł na Sejm RP. – Wtedy, to właśnie z dużą dozą pewności możemy powiedzieć uda się produkować już energię z wykorzystaniem atomu. Chcemy o to bezpieczeństwo energetyczne dbać. To co się dzieje między naszym krajem, a urzędnikami Unii Europejskiej to zwykła wojna ekonomiczna w obszarze energetyki.

Relacja na żywo z konferencji:

fot. M. Książkiewicz

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: