Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
wtorek 18 czerwca 2024

Auto złom – co oferuje?

Auto złom w Tarnowie to miejsce, w którym można sprzedać swój stary lub uszkodzony samochód. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na wymianę swojego starego samochodu na nowy lub na sprzedaż go na części. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest właśnie auto złom. W Tarnowie znajduje się wiele miejsc, w których można sprzedać swój stary samochód.

Skup i demontaż aut

Auto złom jest miejscem, w którym zużyte i uszkodzone samochody są skupowane, a następnie demontowane na części. Te części są potem sprzedawane na rynku wtórnym, a czasami nawet na rynku pierwotnym. W ten sposób samochody, które już nie nadają się do jazdy, mogą być wykorzystane jako części do naprawy innych samochodów. Sprzedaż samochodu na auto złomie jest łatwa i szybka. Wszystko, co trzeba zrobić, to przyjechać z samochodem na miejsce i zgłosić sprzedaż. Auto złom Tarnów będzie chciał ocenić stan samochodu i ustalić cenę, za jaką będzie mógł go kupić. Jeśli cena będzie nam odpowiadać, możemy sprzedać samochód i otrzymać gotówkę od ręki.

Zróżnicowane oferty auto złomów w Tarnowie

W Tarnowie działa wiele auto złomów, które oferują swoim klientom szeroki wybór usług. Oprócz skupu samochodów, większość z nich oferuje także demontaż i sprzedaż części, jak również usługi związane z utylizacją pojazdów. Sprzedaż swojego samochodu na auto złomie jest także dobrym rozwiązaniem dla środowiska. Auto złomy są wyposażone w specjalistyczne urządzenia do demontażu i utylizacji samochodów, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz stary samochód zostanie zutylizowany w sposób ekologiczny i bezpieczny dla środowiska.

Ponadto, sprzedaż samochodu na auto złomie jest również dobrym wyborem z ekonomicznego punktu widzenia. Wiele osób nie wie, że stary samochód może być wartościowym źródłem surowców, takich jak stal i aluminium, które są niezbędne do produkcji nowych samochodów i innych produktów. Dlatego też, sprzedaż swojego samochodu na auto złomie jest dobrym wyborem zarówno dla nas, jak i dla środowiska.

Wybór części zamiennych do samochodów 

Oprócz sprzedaży samochodu, auto złomy w Tarnowie oferują także szeroki wybór części zamiennych do wielu marek i modeli samochodów. Wiele z nich posiada duży wybór części, w tym silniki, skrzynie biegów, zawieszenia, układy elektryczne i wiele innych. Dzięki temu można znaleźć część, której potrzebujemy, w bardzo atrakcyjnej cenie. Podsumowując, auto złom w Tarnowie to miejsce, w którym można sprzedać swój stary lub uszkodzony samochód, a także znaleźć części zamienne do wielu marek i modeli samochodów. Jest to dobry wybór zarówno z ekologicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia. Więc jeśli masz stary samochód, który nie nadaje się już do jazdy, koniecznie odwiedź auto złom w Tarnowie i sprzedaj go na części.

fot. nadesłane 

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: