Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
czwartek 22 lutego 2024

Burmistrz Grybowa docenił najlepszych uczniów (TV)

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w placówkach na terenie miasta Grybowa było wyjątkowe. Po raz pierwszy, po kilkunastu latach ponownie ze szkołą żegnali się ósmoklasiści. Do historii przeszło także Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego, którego mury opuścił ostatni rocznik gimnazjalistów.

We wszystkich akademiach wieńczących rok szkolny, wziął udział Paweł Fyda burmistrz Grybowa, doceniając najlepszych symbolicznymi upominkami. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy mogli poszczyć się najlepszymi wynikami w nauce, sporcie oraz posiadający 100% frekwencję.

– Swoją działalność zakończyło dzisiaj gimnazjum – mówiła podczas zakończenia roku Anna Maślak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie.- Wspomnienia jednak z nim związane, zarówno dla nas nauczycieli, włodarzy tego miasta jak i samych uczniów na pewno pozostaną na długo w pamięci. Obecny rocznik (gimnazjum – dop. red.) był wyjątkowy, głównie ze względu na ilość świadectw z paskiem, uczniowie osiągali bardzo wysokie miejsce w różnych konkursach ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy takich uczniów, którzy w tak niezwykle piękny sposób zamknęli kartę historii Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego w Grybowie.

Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego w Grybowie istniało 20 lat. Młodzież, która opuszczała jego mury żegnali nie tylko samorządowcy w osobach: burmistrza miasta Grybowa Pawła Fydy, wicestarosty nowosądeckiego Antoniego Koszyka, poprzednich burmistrzów Miasta Grybowa czy przewodniczącego Rady Miejskiej w Grybowie Józefa Góry ale także ksiądz proboszcz Ryszard Sorota – kustosz Bazyliki Mniejszej w Grybowie, rodzice, przyjaciele szkoły oraz absolwenci pierwszego rocznika, który uczył się w Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego.

Przede wszystkim w imieniu wszystkich uczniów pragnę podziękować wszystkim nauczycielom, ponieważ są wspaniali i cały czas czuliśmy ile serca wkładali w swoją pracę – powiedziała Martyna Mól, absolwentka ostatniego rocznika Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego w Grybowie. – Dzięki nauczycielom mogliśmy osiągnąć tak wysokie wyniki w nauce.

– Tegoroczne zakończenia roku szkolnego były niezwykle ważnymi wydarzeniami w dziejach naszego miasta – podkreślał Paweł Fyda, burmistrz Miasta Grybowa. – Byliśmy bowiem świadkami zakończenia roku szkolnego dla klas ósmych, które jako pierwsze opuściły mury szkół podstawowych po reformie jakie miała miejsce w 2017 roku. Braliśmy także udział w zakończeniu roku klas trzecich gimnazjum, rocznika, który zamknął karty historii Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego po dwudziestu latach działalności. W tym miejscu pragnę podziękować i pogratulować wszystkim dyrektorom a za ich pośrednictwem nauczycielom oraz uczniom za piękne przygotowane uroczystości podczas których wyróżniliśmy oraz nagrodziliśmy najlepszych uczniów za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz 100% frekwencję.

fot. J. Kieroński / M. Książkiewicz


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

TADEX-POL

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: