Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 02 czerwca 2023
biuro rachunkowe, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia, Grybów

Turniej Kolejarz CUP oraz mistrzowski pokaz freestyle football (TV)

Emocjonujące mecze, tłumy bawiących się kibiców oraz gorący freestyle Dawida Pajora. Tak można podsumować ubiegłą sobotę w Stróżach, a wszystko za sprawą wielkiego turnieju Kolejarz CUP 2019 dzieci 7 i 6 latków.

Na stadionie Akademii Kolejarz w Stróżach blisko 150 chłopców i dziewczynek wzięło udział w turnieju skrzatów pn. Kolejarz CUP 2019 . Zawodnicy rozpoczęli od porządnej rozgrzewki w rytmie muzyki, przygotowanej przez instruktorkę fitnessu Karolinę Lisik. Wykonywane przez wszystkich ćwiczenia były połączone z elementami stretchingu.

Mimo nie sprzyjającej momentami pogody, za sprawą świetnie wyposażonego obiektu Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, a konkretnie dzięki sztucznej murawie oraz całkowicie zadaszonej trybunie turniej przebiegł bez żadnego problemu.

Po rozegranych meczach na wszystkich uczestników oraz zgromadzonych kibiców czekała główna atrakcja tego dnia, czyli pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Dawida Pajora – jeden z najlepszych w naszym kraju zawodnik freestyle football. Po pokazie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal od organizatorów turnieju oraz plakat od Dawida Pajora. Nie obeszło się także od rozdawania autografów oraz wykonywania wspólnych zdjęć z freestylerem. Warto dodać, iż młody freestylowiec był zachwycony obiektem sportowym w Stróżach. Podkreślał pracę i profesjonalne podejście do dzieci trenerów Akademii ale i znakomite relacje panujące pomiędzy trenerami a rodzicami młodych piłkarzy.

Obiekt sportowy w Stróżach jest fenomenalny, dzieciaki mają tutaj fantastyczne warunki – powiedział Dawid Pajor, profesjonalista w trikach piłkarskich Za moich czasów, w mojej oraz okolicznych miejscowościach czegoś takiego nie było. Także pozostaje tylko trenować pod okiem tutejszych wspaniałych trenerów. Według mnie akademia w Stróżach to najlepsza szkoła piłkarska tutaj w okolicy. A można to stwierdzić już nawet po samej dzisiejszej imprezie, po świetnej organizacji czy kontakcie trenerów z rodzicami, a też jest bardzo ważne. Ja zacząłem trenować dopiero w wieku szesnastu lat, natomiast jeśli taki chłopieć zacząłby w wieku dziesięciu lat to przypuszczam, że mielibyśmy szanse na kolejnego mistrza świat. Kto wie, może akurat w Stróżach, tutaj narodzi się nowy mistrz świata.

Turniej Kolejarz CUP 2019 nie odbyłby się wsparcia wójta gminy Grybów Jacka Migacza oraz życzliwych firm: PPH Libropol SP.J, NextBUD Janusz Krok, a także Dietering. Ogromne wsparcie Akademia uzyskała od samych rodziców, którzy pomagali przy organizacji turnieju. 

– Największe podziękowania należą się właśnie sponsorom, którzy w dniu dzisiejszym nie mogli być z nami, ale wsparli nas w inicjatywie tego turnieju – komentuje koordynator Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka. – Wielkie podziękowania dla pana prezesa Janusza Kroka z Nextbudu, pana Rafała Libronta z firmy Libropol, firmie Dietering. Dziękujemy również Wójtowi Gminy Grybów panu Jackowi Migaczowi, który chętnie wspiera nasze inicjatywy.  To właśnie dzięki życzliwości tych firm, ale również Gminy Grybów mogliśmy przygotować też wiele atrakcji dla dzieci, m.in. występ Dawida Pajora, czy Karoliny, a także medale, dyplomy statuetki.

Zapraszamy do obejrzenia filmów, które powstały podczas Kolejarz CUP 2019!

 

Fot: K. Gryzło/J. Kieroński


Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: