Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
wtorek 06 czerwca 2023
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
biuro rachunkowe, obsługa kadrowo-płacowa, ubezpieczenia, Grybów

Akademia Kolejarz idzie mocno w przód!

Akademia Kolejarz czerpiąc wzorce ze swych partnerów takich jak AS Progres czy KGHM Zagłębie Lubin wyciąga odważne wnioski i stawia kolejny krok w przód. Wśród nowości jakie czekają obecnych i przyszłych wychowanków Zintegrowanej Akademii Piłkarskiej ze Stróż jest m.in. dowóz dzieci na treningi, darmowy basen czy też nowe inwestycje w zaplecze sportowe.

Dzisiaj (tj. 29 czerwca br.) w budynku Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci, które już uczęszczają lub chcą uczęszczać do Akademii Kolejarz. Przybyli opiekunowie mogli obejrzeć szczegółową prezentację przygotowaną przez koordynatora akademii Stanisława Szpyrkę. Na pytania rodziców odpowiadał także chętnie Grzegorz Kogut dyrektor Akademii Kolejarz.

Oprócz planów na przyszłość przedstawiono także dotychczasowe osiągnięcia. Wśród nich są m.in. cykliczne imprezy sportowe (festyny oraz turnieje), wyjazdy na mecze z wyprowadzaniem piłkarzy na murawę przez zawodników Akademii Kolejarz, obozy letnie i zimowe. Warto dodać, że Akademia Kolejarz działa również na rzecz rozwoju wiedzy wśród trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży. Owocem tych działań była Konferencja Only Futbol zorganizowana w marcu br. w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Do wspólnej dyskusji o szkoleniu najmłodszych włączyli się wtedy znani wykładowcy w Polsce, a słuchaczami była ponad setka trenerów.

Jednym z ważniejszych wydarzeń jakie Akademia będzie organizować w tym toku jest trzecia już edycja znanego Turnieju Kogucika (U10). Sportowe zmagania zaplanowano na 15-17 września 2017 roku a gościem specjalnym turnieju ma być trener reprezentacji Polskiej Adam Nawałka. Podczas zawodów pojawi się również wiele znanych marek szkółek piłkarskich z całej Polski.

Pewną nowością jest miejsce, gdzie młodzi piłkarze ze Stróż i okolic wyjadą na obóz letni. Zawodnicy Akademii w tym roku wypoczywać będą w Charsznicy, dokładnie w Hotelu Planeta.

Nowi uczestnicy Akademii jak i obecni będą mogli również skorzystać z treningów wakacyjnych. O godzinach tych zajęć będzie można niebawem przeczytać na stronie internetowej akademii – www.akademiakolejarz.pl. Od września zawodnicy Akademii będą korzystać z kart członkowskich. Rodzina zawodnika posiadającego taką kartę będzie mogła m.in. skorzystać ze znacznych zniżek przy wejściu na basen Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach. Sami podopieczni natomiast będą mogli skorzystać z dwukrotnego bezpłatnego wejścia w ramach grupy treningowej. Członkowie Akademii zostaną również wyposażeni w bidony z logotypem szkółki piłkarskiej.

W kwestii inwestycji w zaplecze sportowe, na nowym obiekcie ze sztuczną murawę zamontowano już ekran LED. Dzieci ustawione na boisku przed ekranem będą mogły z łatwością naśladować wyświetlane na nim zwody i tricki, prezentowane przez profesjonalnych piłkarzy. Na jesień pojawi się również boisko golbox, do tzw. gry ulicznej.

Zarząd Akademii myśli także przyszłościowo w zakresie transportu dzieci. Już dzisiaj podjęto rozmowy z lokalnymi przewoźnikami, dzięki czemu wychowankowie Akademii Kolejarz mogliby z łatwością dotrzeć na trening.

O wszelkich nowościach w akademii jak również prowadzonej działalności można przeczytać na stronie internetowej jak również fanpejdżu – kliknij tutaj.


Komentarze:

Turystyka

Funkcjonalne wiaty rowerowe zdobią Grybów i Ptaszkową

Nowoczesne i funkcjonalne wiaty rowerowe nie tylko zdobią ale również są wsparciem dla miłośników kolarstwa górskiego i szosowego. Dzięki współpracy samorządów Miasta Grybowa, Gminy Grybów oraz stowarzyszenia LGD Korona Sądecka, dwie takie wiaty będą służyć rowerzystom, którzy zawitają do Grybowa oraz Ptaszkowej. 

Reklama2

BRAM-TECH

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: