Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 26 maja 2024

Jesień Grybowska już w ten weekend! Będzie mnóstwo atrakcji (TV)

Tak bogatego programu Jesieni Grybowskiej jak dotąd chyba jeszcze nie było! W najbliższy weekend (9-11 września br.) miasto Grybów ma szansę stać się stolicą kulturalno-rozrywkową Małopolski. Niezabranie także akcentów sportowych i motoryzacyjnych jak chociażby zlot pojazdów zabytkowych.

Wydarzenie o wdzięcznej nazwie Jesieni Grybowskiej to swoiste urodziny miasta Grybowa. Już w poprzednim roku organizatorzy przygotowując ramówkę zadbali by nikt z jego mieszkańców oraz gości nie poczuł się znudzony. Atrakcji przygotowanych na obecną edycję imprezy jest jeszcze więcej.

Pierwszy dzień jesieni jest dniem sportu dla dzieci i młodzieży, która zbierze się już o godzinie 9.00 na kompleksie sportowym Orlik 2012. Kilka godzin później (godz. 16) rozpocznie się Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej rozgrywany aż na trzech boiskach (w sali gimnastycznej SP nr 1, Gimnazjum oraz ZSZ Grybów).

Sobota również zacznie się sportowo ponieważ od 9 do 12 zaplanowano Bieg Grybowiaka. W biegach mogą wziąć udział zarówno młodsi jak i starsi (kategorie wiekowe od 18 do 35 lat i od 35 do 60 lat). Długość trasy dla osób dorosłych to 12,5 km jak i 5 kilometrów. O godzinie 15.00 nastąpi początek Jarmarku Grybowskiego oraz II Grybowskiego Spotkania Tanecznego. Na scenie zaprezentują się także dzieci z grybowskich szkół. Sobotnią gwiazdą imprezy będzie zespół Mejk znany z takich przebojów jak chociażby: “Tańczę z nim do rana” czy o “Mamma Mia”. Tuż po nim wystąpi Maykel zaś o samą zabawę taneczną do późnych godzin nocnych zatroszczy się zespół Bo Boscy.

Świętowanie ostatniego dnia Jesieni Grybowskiej czyli niedzieli rozpocznie o godz. 10 Turniej Piłki Nożnej z okazji 95-lecia KS “Grybovia” Grybów.  W miedzy czasie na rynku w Grybowie zbierać się będą pojazdy zabytkowe oraz motocykle (od godziny 11 do 12). Parada pojazdów ulicami wyruszy z rynku o godzinie 12:15. Gdy tylko pożegnamy motoryzacyjnych fanów, powinniśmy się wybrać na uroczystą Mszę Św. dziękczynną w Bazylice Mniejszej w Grybowie. Po nabożeństwie warto skierować się na stadion sportowy gdzie realizować się będzie pozostały program urodzin miasta. Oficjalne obchody Jesieni Grybowskiej połączone z jubileuszem miejscowego klubu odbędą się o godzinie 16.00. Bezpośrednio po nich rozpoczną się koncerty, gwiazdą wieczoru będzie Zbigniew Wodecki oraz zespół Disco Polo MIG, wykonawca takich hitów jak m.in. Miód Malina, Nie ma mocnych na Mariolę. Jednym z ostatnich punktów wydarzenia będzie pokaz sztucznych ogni (godz. 21.30) oraz dyskoteka.

Dodatkowo nie zabraknie takich atrakcji jak: wesołe miasteczko, ogródki gastronomiczne oraz turniej brydżowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w Urodzinach Miasta Grybowa.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje oczywiście nasz portal.

Poniżej plakaty wydarzenia oraz imprez towarzyszących Jesieni Grybowskiej.

!!!PLAKAT jesien 2016 NAJNOWSZY.cdr

plakat bieganie A2 zatwierdzony.cdr

plakat zlot samochodow.cdr

 

Komentarze:

Turystyka

Gdzie popływać na wakacjach? Na basenie, pod okiem instruktora!

Zajęcia nauki pływania - Grybów, Stróże, Korzenna

Woda to magnes dla wielu dzieci oraz młodzieży podczas wakacji. Kto nie słyszał: pójdźmy nad rzekę, jedźmy nad jezioro czy skorzystajmy z basenu. I właśnie z tej z ostatniej formy skorzystać najlepiej, bowiem jest to przede wszystkim bezpieczeństwo.  A sama umiejętność pływania przydaje się w różnych sytuacjach. Z ofertą intensywnego kursu pływackiego przychodzi Szkoła Pływania […]

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: