Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 19 kwietnia 2024

Przegrana z Lisią Górą zamknęła pewien etap w drużynie ORŁA

W ubiegłą sobotę odbył się ostatni mecz fazy zasadniczej III Ligi Małopolskiej – Grupy A – gdzie Orzeł Biała Niżna na własnym boisku zmierzył się z Siatkarzem Lisia Góra. Emocjonujący ale i nerwowy mecz zakończył się porażką gospodarzy 1:3.

Goście od samego początku zaczęli od mocnego uderzenia. Nasi zawodnicy zaczęli się gubić i popełniać proste błędy, z kolei rywale grali bardzo dobrą techniczne siatkówkę. Dwa pierwsze sety zakończyły się bezapelacyjną porażką Orła.

W trzeciej partii gospodarze zagrali z większą determinacją i od samego początku narzucili swój styl gry. Starali się nawet utrzymywać kilku punktową przewagę nad rywalami co w efekcie dało im wygraną (25:23). Po chwili, w czwartym secie okazało się ze zespół z Lisiej Góry nie pozwoli sobie odebrać 3 punktów i tak też się stało.

– Ten mecz zamknął pewien etap w drużynie Orła – piszą na swoim fanpage zawodnicy Orła Biała Niżna. – Nasza drużyna po raz pierwszy przystąpiła do rozgrywek ligowych. Spotkanie z IV ligą było z pewnością bardzo ciekawym przeżyciem, lecz sama próba gry w zawodowej lidze mogła być dość bolesna ze względu na ilość przegranych meczy. W całym sezonie ekipa z Białej Niżnej w ciągu 18 meczy wygrała tylko jeden, a łącznie zdobyła zaledwie 7 setów. Skład zespołu złożony był głownie z zawodników nie mających żadnego doświadczenia w ligowych rozgrywkach. Zaledwie 3 zawodników miało wcześniej styczność z ligowymi zmaganiami. Mimo iż ten sezon nie należał z pewnością do udanych mamy wielkie nadzieje że nabyte doświadczenia zaowocują w przyszłości. Gratulacje należą się głównie kibicom i to nie tylko z Białej Niżnej, którzy zawsze licznie przybywali dopingować naszych chłopaków. Choć sezon się jeszcze nie zakończył, ponieważ pozostały do rozegrania jeszcze 2 spotkania. Serdeczne podziękowania należą się również, wszystkim osobom, które współpracowały w projekcie ORZEŁ Biała Niżna.

SET I SET II SET III SET IV WYNIK
Orzeł Biała Niżna 17 17 25 17 1
Siatkarz Lisia Góra 25 25 23 25 3

Skład zespołu Orła Białej Niżnej:

 1. Gruca M.
 2. Laskowski Ł.
 3. Kmak K.
 4. Olbrycht S.
 5. Węgrzyn M.
 6. Rak A. – libero
 7. Mól M. – libero
 8. Martuszewski P.
 9. Niepsuj Sz.
 10. Niepsuj J.
 11. Węgrzyn R.

Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: