Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
piątek 19 kwietnia 2024

Orzeł pokonuje rywali z Ciężkowic. Juniorzy przegrywają z GKPS Gorlice.

W zeszłą sobotę (16 stycznia br.) odbył się mecz w ramach III ligi mężczyzn, Na przeciwko siebie stanęły drużyny Orzeł Biała Niżna oraz Orzeł Ciężkowice. Następnego dnia, tj. niedzielę pojedynek rozegrała również młodsza drużyna Orła, która zmierzyła się z liderem GKPS Gorlice.

Po pasjonującym, pełnym dramaturgii i niesamowitych zwrotów akcji meczu, Orzeł z Białej Niżnej po ponad dwóch godzinach walki mógł cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w swoim debiutanckim sezonie na parkietach III Ligi Małopolskiej.

Pierwszy set spotkania zaczął się najlepiej jak mógł – od prowadzenia dzięki świetnie dysponowanemu tego dnia na zagrywce Łukaszowi Laskowskiemu, by następnie doprowadzić do remisu 11:11. W dalszej części seta była walka punkt za punkt, aż w końcu rywale z Ciężkowic odjechali na kilka punktów i set kończy się wynikiem (21:25).

Po zmianie stron – set wyglądał analogicznie. W zespole funkcjonowało wszystko. Świetna zagrywka, przyjęcie, atak i obrona przyczyniła się do ostatecznego wyniku seta (25:22). W trzeciej partii drużyna Orła Białej Niżnej po rewelacyjnym początku zaprzepaścili swoją szansę i przegrać po twardej walce (22:25). W czwartym secie gospodarze pewnie zagrali we wszystkich elementach wygrywając seta (25:19) i doprowadzając do tie-break-u w, którym postawili kropkę nad “i” wygrywając (15:9). Juniorzy Orła Białej Niżnej nie spisali się już tak dobrze jak ich starsi koledzy. Po emocjonującej walce musieli przyjąć wyższość lidera z Gorlic, który zwyciężył 1:3.

Należy zauważyć duży postęp w grze zawodników drużyny Orła z Białej Niżnej, którzy zaprezentowali ogromną ambicję i wolę walki w konfrontacji z drużyną lidera tabeli. W meczu zadecydowało większe doświadczenie i ogranie drużyny przeciwnej.

Skład zespołu Orzeł Biała Niżna

Trener Jerzy Udziela

Durlak R. (c)
Kruczek B.
Gucwa R.
Kmak K.
Laskowski Ł.
Wiatr R.
Mól M. (L)
Rak. A (L)
Zmiany:
Martuszewski P.
Niepsuj J.
Węgrzyn R.
Węgrzyn M.
Gruca M.

SET I SET II SET III SET IV TIE-BREAK Ogólnie
Orzeł Biała Niżna 21 25 22 25 15 3
Orzeł Ciężkowice 25 22 25 19 6 2

Skład Juniorów Orzeł Biała Niżna

Trener: Jerzy Udziela

SET I SET II SET III SET IV Ogólnie
Juniorzy Orzeł Biała Niżna 24 25 23 14 1
GKPS Gorlice 26 18 25 25 3

 


Komentarze:

Turystyka

Gut-Mostowy: Jest szansa dla turystyki! (TV)

W dniach od 26 do 28 września w Zakopanem odbywał się drugi Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Trzydniowe wydarzenie w całości poświęcone tematom sportowym i turystycznym było świetną okazją do rozmów, dyskusji oraz podsumowań, chociażby niedawnych Igrzysk Europejskich. W Zakopanem zapowiedziano także, dwa ważne wydarzenia, które mogą wpłynąć na polską turystykę!

Reklama2

Wydarzenia

Reklama

Katalog firm

Studio Projektowe Ideal – Idealnie dla Ciebie!


Projektujemy domy, budynki, wnętrza oraz meble. Zapewniamy kierownika budowy.

+48 575 777 184 lub + 506 621 700

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w “nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: