
Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą. Trwają zapisy na wakacyjne turnusy dla dzieci nad polskim morzem. Pierwszy odbędzie się już 13-22 lipca w Pogorzelicy (województwo zachodniopomorskie), a drugi od 5 do 15 sierpnia w Smołdzińskim Lesie (woj. pomorskie).
Nie będzie czasu na wakacyjną nudę! W programie pierwszego z turnusów zaplanowano m.in. wycieczki do Kołobrzegu, Niechorzy, Rewala, Trzęsacza czy do Wolińskiego Parku Narodowego.
Drugi z turnusów odbędzie się w Smołdzińskim Lesie. A tam na uczestników czekają takie atrakcje jak m.in. wycieczki do Słupska, Ustki, wyprawa rowerowa nad Jezioro Dołgie czy do Słowińskiego Parku Narodowego.
Odbędą się warsztaty origami, artystyczny piknik, scrapbooking, party na plaży, wodna baloniada, kino letnie, grill z kiełbaskami, karaoke, festiwal kolorów i wiele więcej. A to tylko niektóre atrakcje!
Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem mailowym: [email protected] oraz pod numerem telefonu 537 581 162. Zapraszamy!