Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
niedziela 28 lutego 2021
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Samodzielne pozycjonowanie strony: za i przeciw. To musisz wiedzieć!

5.afterweb-pozycjonowaniestrony

Obecność firmy w przestrzeni internetowej to dziś absolutna konieczność. Rezygnując z założenia strony www lub prowadzenia social mediów, sami podcinamy sobie skrzydła. To w Internecie czekają bowiem potencjalni klienci, skłonni złożyć zapytanie ofertowe albo dokonać zamówienia online. Na utworzeniu witryny się nie kończy – tę trzeba jeszcze odpowiednio wypromować, docierając do swojej grupy docelowej. Tu do gry wkracza pozycjonowanie, które można zlecić profesjonalistom lub… przeprowadzić samemu.

Pozycjonowanie strony na własną rękę bardzo często skutkuje niepowodzeniem

Mimo szczerych chęci i wolnego czasu, przygotowanie witryny do pozycjonowania oraz samo pozycjonowanie mogą się nie udać. Głównymi powodami takiego obrotu spraw jest brak zaplecza merytorycznego oraz dostępu do zaawansowanych narzędzi SEO. Promowanie strony www na podstawie poradników internetowych nie może być porównywane do działań, przeprowadzanych przez ekspertów z agencji interaktywnych.

Jak wyjaśniają specjaliści z AFTERWEB: właściciel strony może spróbować swoich sił w samodzielnej optymalizacji witryny oraz jej późniejszym promowaniu w Google. Najczęściej jednak na dłuższą metę przynosi to więcej złego, niż dobrego. Nieumiejętny dobór fraz kluczowych, pominięcie analizy branżowej konkurencji, brak dostępu do programów pozwalających monitorować pozycje i reagować na zmiany w algorytmie, mogą poważnie zaszkodzić witrynie. W efekcie, zamiast zajmowania coraz wyższych lokat w wynikach wyszukiwania, zacznie ona tracić pozycję i ustępować miejsca innym, fachowo pozycjonowanym stronom. Źródło: https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

Nie warto oszczędzać na pozycjonowaniu strony. Promocja internetowa to inwestycja

Wiele osób decyduje się na samodzielne pozycjonowanie strony z racji oszczędności. Nie da się ukryć, że zlecenie promocji zewnętrznej firmie wiąże się z wydatkami: praca specjalistów kosztuje. Aby pozycjonowanie mogło przynieść korzyści, należy zadbać o wartościowy profil linkowy, przygotować teksty optymalizacyjne, skonfigurować witrynę – wszystkie te czynności są czasochłonne, wymagają zaangażowania i zainwestowania środków. Należy dodać, że dobrze wykonane pozycjonowanie przynosi pokaźne zyski, a więc skutkuje zwrotem poniesionych kosztów i jednoczesnym zwiększeniem przychodów, płynących ze sprzedaży.

Mając pewność, że posiadamy odpowiednią wiedzę z zakresu SEO i jesteśmy w stanie kompleksowo wypromować witrynę w wyszukiwarce bez pomocy fachowców, spróbujmy. W przeciwnym wypadku zdajmy się na doświadczenie ekspertów, którzy pozycjonowaniem zajmują się od lat. Czasem nie warto na siłę zajmować się czymś, co nie jest naszą mocną stroną. W biznesie nie ma miejsca na błędy – walka o klienta toczy się każdego dnia, dlatego im szybciej Twoja strona będzie wysoko w Google, tym lepiej.

 

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Miasto oraz Gmina Grybów otrzymają środki na inwestycje turystyczne

m1-Ptaszkowa-IMG_2934

Ponad 200 gmin skorzysta w pierwszym kwartale 2021 roku z dodatkowego wsparcia Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla samorządów położonych na terenach górskich. W wykazie beneficjentów projektu uchwały przygotowanej przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii znalazło się Miasto Grybów oraz Gmina Grybów. 

Reklama2

Itnet24 - rozwiązania informatyczne

Wydarzenia

Komora normobaryczna Wielopole
Katalog firm
miniatura_hydro_jack_wojtaczka

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 387

m26-pomoc-drogowa-DAMCAR-Grybow-Bobowa

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam Car 1100px 100dpi

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

kosmopell_logo_white_bg_small

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

logo_burnat_2014_png

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: