Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
wtorek 25 lutego 2020
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa

Impreza firmowa w górach

kopiadkk1

Góry to jedno z dwóch miejsc, które najczęściej wybieramy na wakacyjny odpoczynek. Osoby, które chcą się “wyleżeć” wybierają morze, jednak Ci aktywniejsi wolą spędzać czas, właśnie na górskim szlaku. Impreza firmowa powinna być wesoła i skoczna, nie ma tu miejsca na leżenie. Lepiej więc zorganizować ją w górach. Tylko jak?

Miejsce na imprezę

Jedno z najważniejszych zadań organizatora to wybór odpowiedniego miejsca na imprezę. Po pierwsze musi być dobrze skomunikowane – przecież nie wybierzemy sali oddalonej od biura o ponad 6 godzin, bo większość weekendowego wyjazdu zajmie… przejazd. Kolejna istotna kwestia to rozrywki. Jeżeli wybierzemy hotel, położony w centrum miasta, ale bez możliwości wspólnej wycieczki, zabawy tanecznej czy innej rozrywki, impreza firmowa prędzej, czy później zamieni się w zawody “kto wypije więcej”, ewentualnie każdy zamknie się w swoim pokoju i z integracji nic nie wyjdzie. Warto więc zapoznać się z ofertą wybranego miejsca – jedną z ciekawszych przygotował Dwór Korona Karkonoszy. Na ich stronie znajdziemy ponad 40 scenariuszy imprez firmowych w górach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Wybierając miejsce imprezy integracyjnej, kierujemy się również ceną. Często spotykana sytuacja to problemy z ukrytymi kosztami czy długie oczekiwanie na wycenę. Dzięki kalkulatorowi imprez Dwór Korona Karkonoszy umożliwia natychmiastowe wyliczenie ceny imprezy firmowej – wystarczy podać liczbę uczestników eventu, wybrać datę pobytu i scenariusz imprezy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że sala pomieści wszystkich uczestników integracji, a obsługa nie pozwoli im się nudzić! Impreza firmowa w górach to też okazja do nabrania oddechu, odpoczynku na łonie przyrody, a także… idealne miejsce na wspólną sesję! Dwór Korona Karkonoszy znajduje się w samym centrum gór – piękne widoki, gwarantowane!

Zabawę czas zacząć!

Kiedy wybierzemy już odpowiednie miejsce, najwyższa pora zastanowić się nad celem wyjazdu. Tylko z góry ustalając, co właściwie chcemy poprzez wyjazd osiągnąć, będziemy wiedzieli, w jaki sposób zaplanować imprezę. Jeżeli mamy na celu zapoznanie nowych pracowników, należy się skupić przede wszystkim na aspekcie rozrywkowym wyjazdu – w luźniejszej atmosferze nawiązywanie kontaktów jest dużo łatwiejsze. Innym typem imprezy firmowej jest tak zwany team building, dzięki któremu usprawniamy komunikację pomiędzy pracownikami, a także uczymy ich pracy w grupie i pod presją czasu. Niektóre wyjazdy przebiegają nieco bardziej formalnie – jednego dnia odbywają się szkolenia, a później pracownicy mają czas przyswoić wiedzę nie tylko na temat nowo poznanych kwestii, ale także innych współpracowników podczas wspólnej zabawy. Impreza firmowa w górach może być również nagrodą za dobrą pracę zespołu. W takiej sytuacji pracownicy czują się docenieni i mają motywację do dalszej pracy. Jakie korzyści wiążą się ze wspólnym wyjazdem? Przede wszystkim wpływają na poprawę stosunków, komunikacji i atmosfery w pracy, a co za tym idzie – jakości pracy. Warto więc zorganizować taką imprezę firmową jak najszybciej – życzymy miłej zabawy!

fot. nadesłane

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Wydarzenia

Itnet24 - rozwiązania informatyczne
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: