Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
piątek 06 grudnia 2019
Kupię mieszkanie w Grybowie

Miasto Grybów z tytułem Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju (TV)

m32-IMG_1210

W ubiegłym tygodniu, 25 listopada br. w Hotelu Magellan nad Zalewem Sulejowskim (woj. łódzkie) odbyła się gala wręczenia certyfikatów Wzorowa Gmina – Wzorowa Firma. Wśród laureatów konkursu znalazło się Miasto Grybów, które otrzymało tytuł Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju.

Podczas uroczystej gali miasto Grybów reprezentował burmistrz miasta Paweł Fyda. Tytuł Lider Rozwoju został przyznany miejskiemu samorządowi w Grybowie decyzją kapituły konkursowej, która wzięła pod uwagę wielomilionowe inwestycje realizowane przez Miasto Grybów w latach 2015-2018 oraz to ile środków zewnętrznych zostało pozyskanych na to by je przeprowadzić. Tym samym miasto Grybów znalazło się w zaszczytnym gronie wzorowych gmin. Tytułem Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju miasto Grybów będzie mogło posługiwać się do 2022 roku.

– Kapituła Konkursu, uwzględniając dane z lat 2015-2018 przekazane przez gminę miejską Grybów w ankiecie zgłoszeniowej oraz w oparciu o informacje z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, dotyczące zrealizowanych projektów unijnych – zakwalifikowała gminę miejską Grybów do grona samorządów, mających prawo posługiwania Tytułem „Wzorowa Gmina” – mówi Artur Świtoń, dyrektor Konkursu Wzorowa Gmina, Członek Zgromadzenia Forum Ekspertów. – Na przestrzeni kilku ostatnich lat pozyskane z różnych źródeł fundusze, umożliwiły rozwój funkcjonalny miasta na wielu płaszczyznach. Tu należy wspomnieć o wykorzystanej kwocie która robi wrażenie. 0d roku 2015 do 2018 r, dzięki zaradności całego sztabu osób Miasto Grybów pozyskało ponad 25 mln zł., co pozwoliło na realizację zadań wartych ponad 36 mln zł. Kapituła wysoko oceniła wysoką skuteczność w składaniu zwłaszcza wniosków inwestycyjnych. Wszystkie złożone przez miasto Grybów wnioski otrzymały dofinansowanie. Uwagę Kapituły Konkursu przykuły Projekty z zakresu: poprawy bezpieczeństwa,ochrony środowiska, modernizacji obiektów kultury i sportu, rewitalizacji miejsc przeznaczonych na rekreację i wypoczynek, a także unowocześnienie bazy dydaktycznej. Istotne były także zrealizowane w profesjonalny sposób Projekty poświęcone aktywizacji osób starszych i bezrobotnych czy wymiany międzynarodowej uczniów.

– Już w roku 2016 samorząd Miasta Grybowa znalazł się w gronie najlepszych samorządów województwa małopolskiego w zakresie kultury otrzymując tytuł Wzorowa Gmina – Lider Kultury – wspomina Paweł Fyda burmistrz miasta Grybowa. – W roku bieżącym otrzymaliśmy nominację do tytułu Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju i jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że ten tytuł decyzją kapituły konkursowej otrzymaliśmy jako Miasto Grybów. Z tego miejsca, pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby ta nagroda, ten tytuł trafił do naszego miasta. Dziękuje wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, dziękuje panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Grybowie a w sposób szczególny mieszkańcom Grybowa. To właśnie dzięki dobrej współpracy samorządu miejskiego z mieszkańcami, ich akceptacji, udało się wiele zadań i inwestycji zrealizować. Dlatego też, tą nagrodę dedykuje wszystkim mieszkańcom naszego miasta, dziękuje za kilka wspaniałych lat i owocną współpracę. Myślę, że ta nagroda będzie motywacją dla nas wszystkich aby miasto Grybów rozwijało się tak jak do tej pory.

Uroczystość uświetnił występ orkiestry dętej działającej przy OSP Smardzewice.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej:

fot. M.Książkiewicz


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

Centrum Handlowe Gołąbkowice - Prażmowskiego 11, Nowy Sącz

Wydarzenia

AF Constructions
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.


Partnerzy i reklamodawcy: