Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl Gorlice112.pl
środa 22 września 2021
PWSZ oferta edukacyjna

Miasto Grybów z tytułem Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju (TV)

m32-IMG_1210

W ubiegłym tygodniu, 25 listopada br. w Hotelu Magellan nad Zalewem Sulejowskim (woj. łódzkie) odbyła się gala wręczenia certyfikatów Wzorowa Gmina – Wzorowa Firma. Wśród laureatów konkursu znalazło się Miasto Grybów, które otrzymało tytuł Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju.

Podczas uroczystej gali miasto Grybów reprezentował burmistrz miasta Paweł Fyda. Tytuł Lider Rozwoju został przyznany miejskiemu samorządowi w Grybowie decyzją kapituły konkursowej, która wzięła pod uwagę wielomilionowe inwestycje realizowane przez Miasto Grybów w latach 2015-2018 oraz to ile środków zewnętrznych zostało pozyskanych na to by je przeprowadzić. Tym samym miasto Grybów znalazło się w zaszczytnym gronie wzorowych gmin. Tytułem Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju miasto Grybów będzie mogło posługiwać się do 2022 roku.

– Kapituła Konkursu, uwzględniając dane z lat 2015-2018 przekazane przez gminę miejską Grybów w ankiecie zgłoszeniowej oraz w oparciu o informacje z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, dotyczące zrealizowanych projektów unijnych – zakwalifikowała gminę miejską Grybów do grona samorządów, mających prawo posługiwania Tytułem „Wzorowa Gmina” – mówi Artur Świtoń, dyrektor Konkursu Wzorowa Gmina, Członek Zgromadzenia Forum Ekspertów. – Na przestrzeni kilku ostatnich lat pozyskane z różnych źródeł fundusze, umożliwiły rozwój funkcjonalny miasta na wielu płaszczyznach. Tu należy wspomnieć o wykorzystanej kwocie która robi wrażenie. 0d roku 2015 do 2018 r, dzięki zaradności całego sztabu osób Miasto Grybów pozyskało ponad 25 mln zł., co pozwoliło na realizację zadań wartych ponad 36 mln zł. Kapituła wysoko oceniła wysoką skuteczność w składaniu zwłaszcza wniosków inwestycyjnych. Wszystkie złożone przez miasto Grybów wnioski otrzymały dofinansowanie. Uwagę Kapituły Konkursu przykuły Projekty z zakresu: poprawy bezpieczeństwa,ochrony środowiska, modernizacji obiektów kultury i sportu, rewitalizacji miejsc przeznaczonych na rekreację i wypoczynek, a także unowocześnienie bazy dydaktycznej. Istotne były także zrealizowane w profesjonalny sposób Projekty poświęcone aktywizacji osób starszych i bezrobotnych czy wymiany międzynarodowej uczniów.

– Już w roku 2016 samorząd Miasta Grybowa znalazł się w gronie najlepszych samorządów województwa małopolskiego w zakresie kultury otrzymując tytuł Wzorowa Gmina – Lider Kultury – wspomina Paweł Fyda burmistrz miasta Grybowa. – W roku bieżącym otrzymaliśmy nominację do tytułu Wzorowa Gmina – Lider Rozwoju i jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że ten tytuł decyzją kapituły konkursowej otrzymaliśmy jako Miasto Grybów. Z tego miejsca, pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby ta nagroda, ten tytuł trafił do naszego miasta. Dziękuje wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, dziękuje panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Grybowie a w sposób szczególny mieszkańcom Grybowa. To właśnie dzięki dobrej współpracy samorządu miejskiego z mieszkańcami, ich akceptacji, udało się wiele zadań i inwestycji zrealizować. Dlatego też, tą nagrodę dedykuje wszystkim mieszkańcom naszego miasta, dziękuje za kilka wspaniałych lat i owocną współpracę. Myślę, że ta nagroda będzie motywacją dla nas wszystkich aby miasto Grybów rozwijało się tak jak do tej pory.

Uroczystość uświetnił występ orkiestry dętej działającej przy OSP Smardzewice.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej:

fot. M.Książkiewicz


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Najładniejszy widok na Ptaszkową jest z parku linowego! (TV)

m38-park-linowy-Ptaszkowa-nowy-sacz-3W8A9470

Od dzisiaj, tj. 20 kwietnia można korzystać z oferty parku linowego w Ptaszkowej znajdującego się na terenie Centrum Sportów Zimowych. Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii SARS-CoV-2 obowiązuje rezerwacja telefoniczna. Warto skorzystać z uroków tego niezwykłego miejsca!

Reklama2

Centrum sportów zimowych Ptaszkowa Grybów - noclegi, park linowy, trasy biegowe

Wydarzenia

Auto-Complex w Nowym Sączu dealer Kia, Suzuki, Subaru
Katalog firm
hydro_jack_wojtaczka_poprawiony_3do2

Hydro Jack – usługi hydrauliczne


Pogotowie hydrauliczne, instalacje, biały montaż – Jacek Wojtaczka

+48 512 570 386

m26-pomoc-drogowa-DAMCAR-Grybow-Bobowa

Pomoc Drogowa 24h – Bobowa, Grybów, Gorlice


Pomoc drogowa 24h/dobę – laweta, holownik – Bobowa, Grybów, Gorlice

+48 661 254 465 / 605 421 964

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

Dam Car 1100px 100dpi

Dam-CAR Serwis Samochodowy


Diagnostyka, Wulkanizacja, Naprawy Ogólne, Wymiana dynamiczna oleju, Geometria

+48 661 254 465

Strona internetowa: Dam-Car Stróże

kosmopell_logo_white_bg_small

Kosmopell – fotowoltaika i pompy ciepła


Wybierz przyszłość z KOSMOPELL

+48 608 479 492

Strona internetowa: www.kosmopell.pl

bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

logo_burnat_2014_png

Market Budowlany BURNAT


Waldemar Burnat

Tel. 501 504 465 (Bogoniowice) lub 508 314 138 (Gromnik)

Strona internetowa: www.burnat.info

Ogłoszenia
talento_bus-partner

Praca dla kierowcy w województwie małopolskim!

W związku z rozwojem firmy BUS-Partner, która swą siedzibę ma na terenie powiatu nowosądeckiego w gminie Grybów poszukiwani są kierowcy z prawem jazdy kat. B, którzy ukończyli 21 lat. Praca od zaraz!  

ogloszenie_elektropartner_46493769_1174564572692736_476059771431026688_n

Jesteś elektrykiem? Czeka na Ciebie dobrze płatna praca w Norwegii

Ciesząca się dużym uznaniem swoich klientów, firma Elektro-Partner A.S., świadcząca od wielu lat usługi w Norwegii poszukuje do pracy elektryków. Firma zapewnia wysokie zarobki oraz wszelkie świadczenia. 

Pilne: praca dla kierowcy (prawo jazdy kat. B)

Firma BUS-Partner mająca siedzibę na terenie powiatu nowosądeckiego poszukuje do pracy kierowcę osobowego busa. Wymagania to ukończone 21 lat oraz prawo jazdy kat. B. 

Professional welder,Welding automotive part in a car factory.

Gorlice: spawacz TIG poszukiwany!

Spawacz TIG – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
– Spawanie metodą TIG pod RTG
– Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

Two workers fixing pipes with manometer on high pressure system at factory

Monter rurociągów – praca w Gorlicach

Monter rurociągów – miejsce pracy: Gorlice / woj. małopolskie

Opis stanowiska:
– Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego
– Montaż systemów rurowych
– Praca na hali w bardzo dobrych warunkach, w pełnym wymiarze godzin

minaitura_ogloszenie

Kupię mieszkanie w Grybowie – 450 zł za polecenie mieszkania

Szukane mieszkanie: • Powyżej parteru • Do remontu / po gruntownym remoncie • Preferowane mieszkanie w „nowych blokach” ul. Bema i okolice • Jeśli mieszkanie będzie dostępne za kilka miesięcy, to również proszę o kontakt

Electric Metal Welding Closeup Photo. Welding Works.

Praca w Gorlicach: spawacz TIG

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Spawacz TIG […]

steel-pipelines-cables-plant_1359-146

Oferta pracy Gorlice: monter rurociągów

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rurociągów […]

logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.


Partnerzy i reklamodawcy: