Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
niedziela 20 października 2019
Kianto Velux okna Grybów
Praca dla cieśli, budowlańców w Niemczech, Stawki w euro

Trzy trasy, ponad 100 uczestników to Grybowski Rajd Rowerowy! (TV)

m59-IMG_3827

Grybowski Rajd Rowerowy 2019 już za nami. Na trzy przygotowane trasy (o różnej skali trudności) wyruszyło ponad 100 uczestników, dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Przygotowana przez Grybowską Grupę Rowerową impreza okazała się strzałem w dziesiątkę, do Ptaszkowej przybyły nawet osoby z Jasła, Biecza, Gorlic czy Nowego Sącza.

Aktywność sportowa staje się coraz bardziej modna a już zwłaszcza bieganie czy jazda na rowerze. Z inicjatywą Grybowskiego Rajdu Rowerowego wyszła Grybowska Grupa Rowerowa a dokładniej Wiesław Janowski, Grzegorz Gruca, Marzena Grybel oraz Andrzej Matuła. Ich staraniem udało się pozyskać sponsorów oraz instytucje wspierające, wśród których była m.in. Gmina Grybów.

Zgodnie z założeniami uczestnicy rajdu zebrali się pod Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. To właśnie spod mety zlokalizowanej na trasach gminnego ośrodka wyruszyło ponad 100 osób, miłośników jazdy na rowerze. Każdy z uczestników mógł wybrać jedną z trzech tras o różnym stopniu zaawansowania.

Pierwsza, Trasa A (rekreacyjna) prowadziła wokół najwyższego pasma gór grybowskich czyli Jaworza (882 m n.p.m.) i liczyła 15 km. Na trasę tą wyruszyło najwięcej dzieci oraz rodziny. Druga trasa (średnia) była już trudniejsza, uczestnicy, którzy ją wybrali mieli do pokonania około 40 kilometrów. Podobnie jak w przypadku Trasy A, rowerzyści przejechali wschodnim stokiem góry Jaworze w kierunku przełęczy Bacówka, która znajduje się pomiędzy Binczarową a Boguszą. Następnie zjechali w stronę Królowej Górnej skąd „wspięli się” przez Bartyszowiec na Czarną Kępice. Stąd jeszcze zjazd do Kamionki Wielkiej, góra Świętego Krzyża i łąkami do Ptaszkowej. Trasa C czyli zaawansowana liczyła blisko 70km i przez większość jadących nią rowerzystów została okrzyknięta „Grybowskim wyrypem”.  Uczestnicy, którzy wybrali tą trasę musieli mieć naprawdę niezłą kondycję ponieważ suma wszystkich podjazdów to aż 1354m. Najwyższy punkt tej trasy znajdował się na wysokości 757 metrów n.p.m.

Metą dla wszystkich tras był ponownie ośrodek Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Wśród uczestników rajdu rozlosowano nagrody, które wręczył Krzysztof Osmoła radny Gminy Grybów a zarazem Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Gminy Grybów. Przybyłych na metę rowerzystów witała także Renata Żarnowska, kierownik Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Ostatnim punktem programu Grybowskiego Rajdu Rowerowego było wspólne grillowanie oraz integracja na terenie rekreacyjnym ośrodka.

Warto podkreślić, że uczestnikami niedzielnego wydarzenia byli nie tylko mieszkańcy gminy Grybów ale także miasta Grybowa, Gorlic, Biecza, Jasła czy też Nowego Sącza. Wszyscy rowerzyści biorący udział w rajdzie podkreślali niezwykle malownicze trasy oraz standard CSZ w Ptaszkowej, z którego gościnności korzystali.

Relacja z Grybowskiego Rajdu Rowerowego powstała dzięki naszym partnerom – firmom: ElektroPartner, Libropol, NextBud, Sądecki Bartnik, Bednarz Budownictwo oraz Hotel i Restauracja Ostoja z Bobowej.

fot: M.Książkiewicz / B.Serafin / J.Kieroński


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

FPON Stróże 1%

Wydarzenia

Komora normobaryczna Wielopole
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.

indeks

Poszukujemy księgowej lub firmy która rozliczy małą firmę za 2017 rok

Poszukujemy firmy, która rozliczy do 30 kwietnia 2018 roku cały poprzedni rok w małej firmie. Miesięcznie 10-25 dokumentów. Rachunkowość uproszczona. Bez kasy fiskalnej. Brak samochodu czy kosztów związanych z transportem. Jedynie jest kilka amortyzacji sprzętu elektrofonicznego.

Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:


Partnerzy i reklamodawcy: