Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
niedziela 20 października 2019
Praca dla cieśli, budowlańców w Niemczech, Stawki w euro

Burmistrz Grybowa docenił najlepszych uczniów (TV)

m27-IMG_6583

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w placówkach na terenie miasta Grybowa było wyjątkowe. Po raz pierwszy, po kilkunastu latach ponownie ze szkołą żegnali się ósmoklasiści. Do historii przeszło także Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego, którego mury opuścił ostatni rocznik gimnazjalistów.

We wszystkich akademiach wieńczących rok szkolny, wziął udział Paweł Fyda burmistrz Grybowa, doceniając najlepszych symbolicznymi upominkami. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy mogli poszczyć się najlepszymi wynikami w nauce, sporcie oraz posiadający 100% frekwencję.

– Swoją działalność zakończyło dzisiaj gimnazjum – mówiła podczas zakończenia roku Anna Maślak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie.- Wspomnienia jednak z nim związane, zarówno dla nas nauczycieli, włodarzy tego miasta jak i samych uczniów na pewno pozostaną na długo w pamięci. Obecny rocznik (gimnazjum – dop. red.) był wyjątkowy, głównie ze względu na ilość świadectw z paskiem, uczniowie osiągali bardzo wysokie miejsce w różnych konkursach ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy takich uczniów, którzy w tak niezwykle piękny sposób zamknęli kartę historii Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego w Grybowie.

Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego w Grybowie istniało 20 lat. Młodzież, która opuszczała jego mury żegnali nie tylko samorządowcy w osobach: burmistrza miasta Grybowa Pawła Fydy, wicestarosty nowosądeckiego Antoniego Koszyka, poprzednich burmistrzów Miasta Grybowa czy przewodniczącego Rady Miejskiej w Grybowie Józefa Góry ale także ksiądz proboszcz Ryszard Sorota – kustosz Bazyliki Mniejszej w Grybowie, rodzice, przyjaciele szkoły oraz absolwenci pierwszego rocznika, który uczył się w Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego.

Przede wszystkim w imieniu wszystkich uczniów pragnę podziękować wszystkim nauczycielom, ponieważ są wspaniali i cały czas czuliśmy ile serca wkładali w swoją pracę – powiedziała Martyna Mól, absolwentka ostatniego rocznika Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego w Grybowie. – Dzięki nauczycielom mogliśmy osiągnąć tak wysokie wyniki w nauce.

– Tegoroczne zakończenia roku szkolnego były niezwykle ważnymi wydarzeniami w dziejach naszego miasta – podkreślał Paweł Fyda, burmistrz Miasta Grybowa. – Byliśmy bowiem świadkami zakończenia roku szkolnego dla klas ósmych, które jako pierwsze opuściły mury szkół podstawowych po reformie jakie miała miejsce w 2017 roku. Braliśmy także udział w zakończeniu roku klas trzecich gimnazjum, rocznika, który zamknął karty historii Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego po dwudziestu latach działalności. W tym miejscu pragnę podziękować i pogratulować wszystkim dyrektorom a za ich pośrednictwem nauczycielom oraz uczniom za piękne przygotowane uroczystości podczas których wyróżniliśmy oraz nagrodziliśmy najlepszych uczniów za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz 100% frekwencję.

fot. J. Kieroński / M. Książkiewicz


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Turystyka

Kolejowi turyści z Podkarpacia w natarciu!

17-IMG_4250

W ostatnią sobotę września (tj. 28.09.br.) uruchomiony został pilotażowy, jednorazowy kurs z Jasła do Krynicy obsługiwany przez Koleje Małopolskie. Nowoczesny skład, mimo iż najdłuższy, już na wysokości Gorlic/Zagórzan wypełnił się do ostatniego miejsca.

Reklama2

FPON Stróże 1%

Wydarzenia

AF Constructions
Katalog firm
bednarz_plansza_filmy_v2

Bednarz Budownictwo – materiały budowlane, centrum dociepleń, mieszalnik tynków


Marcin Bednarz

Tel: (18) 400 01 30 (Grybów) lub (18) 200 01 30 (Krużlowa)

logo_polinwestycje_JPG_900x600

Pol-Inwestycje Andrzej Obrzut


tel: 881 328 135

mail: biuro@polinwestycje.pl

nextbud_logo_rekonstrukcja

NextBUD Sp. z o.o. sp.k.


tel: (18) 262-31-64

mail: biuro@nextbud.net.pl

logoprocalculo_jpg_male

Biuro Rachunkowe Pro Calculo


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

m_logo_mservice

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

logo_gabinet_stepien_ewa_tlo

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

atex-logo

Pracownia Krawiecka A-TEX


Aneta Szpyrka

Tel. 508 189 180 lub 500 613 951

Strona internetowa: www.atex-dekoracje.pl

ex2

Ekspert – Biuro Rachunkowe


Barbara Bielakiewicz

795 409 892 lub 18 35 10 293

Strona internetowa: www.ekspert.biz.pl

Ogłoszenia
logo_smx_desing

PRACA: operator lasera CO2

W związku z rozwojem firmy – SMX Design rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: Operator lasera CO2. SMX Design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych designerskich lamp, ozdób, zegarów, przedmiotów codziennego użytku dla biura i domu, skupiając szczególną uwagę na jakości, estetyce, funkcjonalności i wyglądzie swoich produktów.

m20190131_141231

Bus na wesele, transfer na lotnisko, wynajem!

Szukasz busa na wesele? Potrzebujesz rozwieźć gości z imprezy lub innego wydarzenia? A może większą liczbą osób chcecie dostać się na lotnisko?  Oferujemy wynajem 9-osobowego busa marki Renault Trafic wraz z kierowcą.

Logo OK Polska

Przedsiębiorstwo Budowlane szuka pracowników! Atrakcyjne warunki!

Firma OK-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie przy ul. Kasztanowej 2a zajmuje się realizacją konstrukcji żelbetowych na terenie: Niemiec, Holandii, Danii, Polski.

miniatura_Zestaw Renault + Naczepa przerzut

Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + naczepa do przerzutu ACTM

Do sprzedania zestaw: Ciągnik siodłowy Renault Premium 400 + Naczepa ACTM. Samochód sprawny, sporadycznie używany ze względu iż nie trudnimy się transportem, prowadzimy firmę budowlaną-posiadamy dwa przerzuty z czego jeden oferowany na niniejszym ogłoszeniu jest nam zbędny. Opony w dobrym stanie do jazdy.

dom_alabaster_sprzedaz_ptaszkowa_z_dzialka

Ptaszkowa: dom wolnostojący wraz z działką (16 arów) – OKAZJA

Do sprzedania dom wolnostojący (stan surowy zamknięty) wybudowany z projektu „Dom Alabaster” z wykonaną zmianą (zwiększono przestrzeń garażową dodając kotłownię). Dom leży na działce 16 arów, w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr 28 (Nowy Sącz-Grybów-Gorlice).

34138237_1022252667931540_1214332102351257600_n

Zagubiono kluczki od VW. Pomożecie? Czeka nagroda

Dnia 01 czerwca ok godz: 13 w sklepie „Delikatesy Centrum w Kąclowej” zaginął klucz od samochodu widoczny na zdjęciu. Jeśli ktoś go znalazł proszę o zwrot do kasy sklepu. Dla uczciwego znalazcy przewidziano nagrodę.

dowod_rejestracyjny_zagubiono

Zaginęły dokumenty wraz z prawem jazdy. Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginął dowód rejestracyjny do Renault Megane III, o numerze KNS 4949F. W środku znajduję się polisa OC samochodu oraz prawo jazdy osoby, która pożyczyła ten samochód. Znalazcę bardzo proszę o kontakt, nr tel: 510418798. Na znalazcę czeka nagroda.

harddrive-2619020_960_720

Odzyskiwanie danych – Grybów, Bobowa, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło

Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive) i innych elektronicznych nośników informacji. Specjalizujemy się w uszkodzeniach logicznych.

indeks

Poszukujemy księgowej lub firmy która rozliczy małą firmę za 2017 rok

Poszukujemy firmy, która rozliczy do 30 kwietnia 2018 roku cały poprzedni rok w małej firmie. Miesięcznie 10-25 dokumentów. Rachunkowość uproszczona. Bez kasy fiskalnej. Brak samochodu czy kosztów związanych z transportem. Jedynie jest kilka amortyzacji sprzętu elektrofonicznego.

Bilbord_TLC praca_grybow24

Gorlicka firma TLC szuka pracowników!

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji lekkich konstrukcji stalowych zatrudni, osoby na stanowiska:


Partnerzy i reklamodawcy: